Slavíme naše mistry světa s DOPRAVOU ZDARMA DO ÚTERÝ! Takže pokud vás včerejší fandění zmohlo a zůstáváte doma, využijte ji. Hoši, děkujem!

0
K pokladně

Himalyo Tibet Collagen Caps 100 kapslí

Doplněk stravy
100 ks
Běžná cena
482,00 Kč 4,82 Kč/ks

Značka: Himalyo

Popis produktu

Himalyo Tibet Collagen s obsahem hydrolyzovaného mořského kolagenu typ I a typ II a rakytníku tibetského pro krásnou pokožku.

Dávkování

Doporučené dávkování: 2 kapsle 4× denně.

Upozornění

Není určeno pro děti do 3 let. Užívání v době těhotenství a kojení konzultujte se svým lékařem. Doplňky stravy nejsou určeny k používání jako náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučené denní dávkování! Ukládejte mimo dosah dětí.

Adresa dodavatele
HIMALYO SE, Trojská 39/201, Praha 7 - Troja, PSČ 171 00
Složení, alergeny a nutriční hodnoty
Složení

Složení 1 kapsle: hydrolyzovaný mořský kolagen typ I. 300 mg, rostlinná kapsle (HPMC), plnivo – celulóza, bio extrakt z rakytníku tibetského (Hippophae tibetana) 20 mg, kolagen ze žraločích chrupavek typ II. 15 mg, rostlinný stearan hořečnatý 12 mg

Charakteristika

Forma Kapsle
Skupiny vitamínů C
Věk od (v letech) 3

Přestože se maximálně snažíme, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné, může dojít z důvodu aktualizace předpisů ke změně složek a dietetických informací. Proto si prosím vždy přečtěte etiketu na výrobku a nespoléhejte se pouze na informace poskytnuté na našich stránkách.

DM50124297