0
K pokladně

Generica Active Folic 30 tablet

Doplněk stravy
7 g
Běžná cena
173,00 Kč 2 471,43 Kč/100 g

Značka: Generica

Popis produktu

Doplněk stravy s obsahem aktivní formy kyseliny listové Quatrefolic-folátu nejnovější 4. generace s vysokou biologickoudostupností. Kyselina listová - folát přispívá k růstu zárodečných tkání během těhotenství. Napomáhá k normální funkci imunitního systému, ke snížení míry únavy a vyčerpání a k normální psychické činnosti. Přispívá k normální syntéze aminokyselin, podílí se na procesu dělení buněk. Napomáhá i k normálnímu metabolismu homocysteinu a k normální krvetvorbě.

Dávkování

Děti od 14 let a dospělí užívají 1 tabletu denně. Ženy plánující těhotenství a těhotné ženy do konce 12. týdne těhotenství užívají 2 tablety denně a těhotné ženy od 13. týdne těhotenství a kojící ženy 1 tabletu denně.

Upozornění

Přípravek není vhodný pro děti do 14 let. Nepřekračujte doporučené dávkování. Není určeno jako náhrada pestré stravy. Uchovávejte mimo dosah dětí!

Složení, alergeny a nutriční hodnoty
Složení

1 tableta obsahuje 741 µg Quatrefolic, z toho 400 µg 5-methyltetrahydrofolát (aktivní forma kyseliny listové).

Plnidlo: mikrokrystalická celulóza; rozpouštědlo: čištěná voda; protispékavé látky: zesíťovaná sodná sůl karboxymethylcelulosy, stearan hořečnatý; zahušťovadlo: polyvinylpyrolidon; Quatrefolic® (glukosaminová sůl kyseliny (6S)-5-methyltetrahydrolistové).

Charakteristika

Forma Tablety
Věk od (v letech) 14

Přestože se maximálně snažíme, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné, může dojít z důvodu aktualizace předpisů ke změně složek a dietetických informací. Proto si prosím vždy přečtěte etiketu na výrobku a nespoléhejte se pouze na informace poskytnuté na našich stránkách.

DM50101452