Slavíme naše mistry světa s DOPRAVOU ZDARMA DO ÚTERÝ! Takže pokud vás včerejší fandění zmohlo a zůstáváte doma, využijte ji. Hoši, děkujem!

0
K pokladně

Generica Silymarin 140 90 kapslí

Doplněk stravy
90 ks
Původní cena
205,00 Kč
194,00 Kč 2,16 Kč/ks

Značka: Generica

Popis produktu

Doplněk stravy s obsahem extraktu ze semen rostliny pestřec mariánský (80 %) a esenciálních fosfolipidů, se sladidlem. Silymarin přispívá k ochraně jater, pomáhá udržovat funkci jater, pomáhá podporovat trávení a čištění těla. Silymarin přispívá k ochraně buněk a tkání před oxidačním poškozením.

Dávkování

1 kapsle denně (zapít pitnou vodou).

Upozornění

Není vhodný pro děti, těhotné a kojící ženy. Není určeno jako náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Uchovávejte mimo dosah dětí!

Složení, alergeny a nutriční hodnoty
Složení

Extrakt ze semene rostliny ostropestřec mariánský 175 mg v jedné kapsli (odpovídá 140 mg silymarínu). Esenciální fosfolipidy 40 mg v jedné kapsli.

Nosiče: sójový olej, čištěná voda, řepkový lecitin; extrakt ze semene rostliny ostropestřec mariánský (80 %), želírující látka: želatina; zvlhčující látka: glycerol; esenciální fosfolipidy, barviva: červený a černý oxid železa.

Charakteristika

Forma Kapsle

Přestože se maximálně snažíme, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné, může dojít z důvodu aktualizace předpisů ke změně složek a dietetických informací. Proto si prosím vždy přečtěte etiketu na výrobku a nespoléhejte se pouze na informace poskytnuté na našich stránkách.

DM50077452