0
K pokladně

Dr.Max Dr. Max Cetirizin 10 mg 30 tablet

Registrovaný léčivý přípravek
Běžná cena
49,00 Kč 49,00 Kč/ks

Značka: Dr.Max

Medicínský certifikát
Popis produktu

Cetirizin Dr. Max 10 mg se užívá k léčbě alergie. Zmírňuje nosní a oční příznaky sezónní a celoroční alergické rýmy. Dále se užívá k léčbě příznaků chronické kopřivky (chronické idiopatické urtikárie). Přípravek mohou užívat dospělí a děti od 6 let.

Dávkování

Dospělí a dospívající od 12 let užívají 1 tabletu 1x denně. Děti od 6 do 12 let užívají ½ tablety 2x denně (ráno a večer). Bez porady s lékařem neužívejte přípravek déle než 3 dny.

Upozornění

Přípravek Cetirizin Dr. Max 10 mg obsahuje monohydrát laktózy. Nutno vzít v úvahu při nesnášenlivosti některých cukrů.

LÉČIVÝ PŘÍPRAVEK, ČTĚTE POZORNĚ PŘÍBALOVÝ LETÁK.

SUKL ID
225157
SÚKL název
CETIRIZIN DR.MAX 10MG TBL FLM 30
Složení, alergeny a nutriční hodnoty
Složení

Léčivou látkou je cetirizini dihydrochloridum 10 mg v jedné potahované tabletě.

Pomocnými látkami jsou monohydrát laktózy, mikrokrystalická celulóza, koloidní bezvodý oxid křemičitý, magnesium-stearát, Opadry II OY GM 28900 bílá (hypromelosa, polydextrosa, oxid titaničitý a makrogol).

Charakteristika

Forma Tablety
Věk od (v letech) 6

Přestože se maximálně snažíme, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné, může dojít z důvodu aktualizace předpisů ke změně složek a dietetických informací. Proto si prosím vždy přečtěte etiketu na výrobku a nespoléhejte se pouze na informace poskytnuté na našich stránkách.

DM50119416