0
K pokladně

Dr.Max Dr. Max Sea Water Spray Hypertonic 150 ml

Zdravotnické prostředky
Běžná cena
261,00 Kč 261,00 Kč/ks

Značka: Dr.Max

Popis produktu

Přípravek Dr. Max Sea Water Spray Hypertonic je 100% roztok přírodní hypertonické mořské vody. Sprej doporučujeme osobám s ucpaným nosem a dýchacími obtížemi v důsledku alergií, nachlazení a chřipky, kdy dochází nejčastěji k zvýšené sekreci a otoku nosní sliznice. Přípravek působí na nos jako přirozený dekongestant. Díky vysoké koncentraci soli odstraňuje hypertonický roztok pomocí osmózy přebytečnou tekutinu z nosní sliznice, což snižuje otok sliznice a zlepšuje dýchání nosem.

Dávkování

Aplikujte sprej 1–2 stisknutími do každé nosní dírky několikrát denně, v případě potřeby i častěji. Používejte, dokud máte ucpaný nos.

Upozornění

Uchovávejte mimo dosah dětí. Nádoba je pod tlakem. Chraňte před přímým slunečním zářením. Nepropichujte ani nepalte, a to ani po použití. Nevystavujte teplotám nad 50 °C. Vhodné pro těhotné a kojící ženy.

ZDRAVOTNICKÝ PROSTŘEDEK, ČTĚTE PEČLIVĚ NÁVOD K POUŽITÍ A INFORMACE O BEZPEČNÉM POUŽÍVÁNÍ.

Složení, alergeny a nutriční hodnoty
Složení

Mořská voda, čištěná voda. 100% přírodní. Bez konzervantů.

Charakteristika

Forma Sprej
Věk od (v letech) 1

Přestože se maximálně snažíme, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné, může dojít z důvodu aktualizace předpisů ke změně složek a dietetických informací. Proto si prosím vždy přečtěte etiketu na výrobku a nespoléhejte se pouze na informace poskytnuté na našich stránkách.

DM50139268