0
K pokladně

Neo-angin Šalvěj 24 pastilek

Registrovaný léčivý přípravek
Běžná cena
257,00 Kč 257,00 Kč/ks

Značka: Neo-angin

Medicínský certifikát
Popis produktu

Neo-angin šalvěj je antiseptikum a mírné analgetikum dutiny ústní založené na kombinaci dichlorbenzenmethanolu, amylmetacresolu a levomentholu. Má antiseptické účinky, zasahující široké spektrum bakterií, které vyvolávají záněty horních cest dýchacích.

Dávkování

Léčivé látky: alcohol 2,4-dichlorobenzylicus, amylmetacresolum, levomentholum. Jedna pastilka obsahuje: alcohol 2,4-dichlorobenzylicus 1,2 mg, amylmetacresolum 0,6 mg a levomentholum 5,9 mg. Pomocné látky: silice máty peprné, isomalt, kyselina vinná, šalvějová silice, Ponceau 4R (E124), chinolinová žluť (E104), patentní modř V (E131).

Upozornění

Nepoužívejte Neo-angin Šalvěj, jestliže jste alergický(á) na léčivé látky nebo na kteroukoli další složku tohoto přípravku. Nepodávejte dětem do 6 let. Obsahuje sladidlo isomalt, nutno vzít v úvahu při nesnášenlivosti některých cukrů. Isomalt může mít při denních dávkách vyšších než 10 g mírný projímavý účinek. Používání tohoto přípravku po dobu delší než 5 dnů se nedoporučuje, protože může změnit bakteriální rovnováhu v dutině ústní. Tento přípravek se nemá používat v případě větších akutních ran v oblasti dutiny ústní a krku.

LÉČIVÝ PŘÍPRAVEK, ČTĚTE POZORNĚ PŘÍBALOVÝ LETÁK.

SUKL ID
148543
SÚKL název
NEO-ANGIN ŠALVĚJ 1,2MG/0,6MG/5,9MG PAS 24
Složení, alergeny a nutriční hodnoty
Složení

Dospělí, dospívající a děti od 6 let: každé 2-3 hodiny 1 pastilku. Pastilku nechte pomalu rozpustit v ústech. Denně je možné použít maximálně 6 pastilek. Přípravek Neo-angin Šalvěj nemá být používán bezprostředně před jídlem a pitím. Pokud se do 3-4 dnů nebudete cítit lépe nebo pokud se Vám přitíží, musíte se poradit s lékařem. Celková délka léčby tímto přípravkem je nejvýše 5 dnů.

Neo-angin Šalvěj 24 pastileka

Charakteristika

Forma Pastilky
Věk od (v letech) 6
Věk od (v letech) 6

Přestože se maximálně snažíme, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné, může dojít z důvodu aktualizace předpisů ke změně složek a dietetických informací. Proto si prosím vždy přečtěte etiketu na výrobku a nespoléhejte se pouze na informace poskytnuté na našich stránkách.

DM50074001