0
K pokladně

Neo-angin Třešeň 24 pastilek

Registrovaný léčivý přípravek
Běžná cena
272,00 Kč 272,00 Kč/ks

Značka: Neo-angin

Medicínský certifikát
Popis produktu

Přípravek se užívá při bolestech v krku, nachlazení, chrapotu, zánětech sliznice v ústní dutině, dásní, zánětu hltanu a jako podpůrná léčba u anginy.

Dávkování

Dospělí a děti starší 6 let: každé 2-3 hodiny 1 pastilku. Pastilku nechte pomalu rozpustit v ústech. Denně je možné užít maximálně 6 pastilek. Jestliže se příznaky zhorší, anebo nedojde k jejich zlepšení do 3-4 dnů, poraďte se se svým lékařem. Celková délka léčby tímto přípravkem je nejvýše 5 dnů.

Upozornění

Neužívejte Neo-angin Třešeň, jestliže jste alergický(á) na léčivé látky nebo na kteroukoliv pomocnou látku tohoto přípravku. Nepodávejte dětem do 6 let. Používání tohoto přípravku po dobu delší než 5 dnů se nedoporučuje, protože může změnit bakteriální rovnováhu v dutině ústní. Obsahuje sladidlo isomalt, nutno vzít v úvahu při nesnášenlivosti některých cukrů. Isomalt může mít při denních dávkách vyšších než 10 g mírný projímavý účinek. Tento přípravek se nemá používat v případě větších akutních ran v oblasti dutiny ústní a krku.

LÉČIVÝ PŘÍPRAVEK, ČTĚTE POZORNĚ PŘÍBALOVÝ LETÁK.

SUKL ID
107831
SÚKL název
NEO-ANGIN TŘEŠEŇ 1,2MG/0,6MG/5,9MG PAS 24
Farmakoterapeutická skupina
otorinolaryngologika
Složení, alergeny a nutriční hodnoty
Složení

Neo-angin Třešeň obsahuje tři léčivé látky: alcohol dichlorobenzylicus, amylmetacresolum, levomentholum. Jedna pastilka obsahuje: alcohol dichlorobenzylicus 1,20 mg, amylmetacresolum 0,60 mg, levomentholum 5,90 mg. Pomocné látky: isomalt (E 953), kyselina vinná, třešňové aroma obsahující mimo jiné benzylalkohol a butylhydroxyanisol (E 320), silice máty peprné, Ponceau 4R 80% (E 124), indigokarmín (E 132).

Charakteristika

Věk od (v letech) 6
Příchuť Třešeň

Přestože se maximálně snažíme, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné, může dojít z důvodu aktualizace předpisů ke změně složek a dietetických informací. Proto si prosím vždy přečtěte etiketu na výrobku a nespoléhejte se pouze na informace poskytnuté na našich stránkách.

DM50039898