0
K pokladně

Levopront 60 mg 10 tablet

Registrovaný léčivý přípravek
Běžná cena
198,00 Kč 198,00 Kč/ks

Značka: Levopront

Medicínský certifikát
Popis produktu

Levopront je určen na suchý dráždivý neproduktivní kašel. Tlumí a zklidňuje kašel. Tablety mohou užívat dospělí a dospívající starší 12 let.

Dávkování

Dospělí a dospívající starší 12 let užívají 1 tabletu 3krát denně. Mezi jednotlivými dávkami musí být interval minimálně 6 hodin. Pokud se do 7 dnů nebudete cítit lépe nebo pokud se Vám přitíží, musíte se poradit s lékařem. Užívejte přípravek, dokud kašel nevymizí, nebo podle doporučení lékaře, nejdéle však po dobu 2 týdnů. Užívání po dobu delší než 2 týdny je možné pouze na doporučení lékaře.

Upozornění

LÉČIVÝ PŘÍPRAVEK, ČTĚTE POZORNĚ PŘÍBALOVÝ LETÁK. Levopront obsahuje levodropropizin. Bez porady s lékařem neužívejte přípravek déle než 14 dnů. Užívání po dobu delší než 2 týdny je možné pouze na doporučení lékaře. Pokud jste těhotná nebo kojíte, domníváte se, že můžete být těhotná, nebo plánujete otěhotnět, neužívejte přípravek Levopront tablety. Přípravek Levopront tablety může způsobit ospalost. Pokud se u Vás tento účinek v průběhu užívání přípravku Levopront tablety objeví, neřiďte motorová vozidla ani neobsluhujte stroje.

 

SUKL ID
136666
SÚKL název
LEVOPRONT 60MG TBL NOB 10
Farmakoterapeutická skupina
antitusika
Složení, alergeny a nutriční hodnoty
Složení

Léčivou látkou je levodropropizinum, jedna tableta obsahuje levodropropizinum 60 mg.

Pomocnými látkami jsou: monohydrát laktózy, mikrokrystalická celulóza, sodná sůl karboxymetylškrobu (typ A), magnesium-stearát.

Charakteristika

Forma Tablety
Věk od (v letech) 12

Přestože se maximálně snažíme, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné, může dojít z důvodu aktualizace předpisů ke změně složek a dietetických informací. Proto si prosím vždy přečtěte etiketu na výrobku a nespoléhejte se pouze na informace poskytnuté na našich stránkách.

DM50107752