0
K pokladně

Dr.Max Dr. Max Coenzyme Q10 60 mg 60 kapslí

Doplněk stravy
60 ks
Běžná cena
335,00 Kč 5,58 Kč/ks

Značka: Dr.Max

Popis produktu

Kombinace coenzymu Q10 a thiaminu. Koenzym Q10 je životně důležitá látka, která se přirozeně nachází v lidském organismu. Je zdrojem energie pro buňky a katalyzátorem biochemických reakcí. Jeho přirozená tvorba klesá s přibývajícím věkem. Thiamin (vitamin B1) příznivě ovlivňuje energetický metabolismus, přispívá k normální činnosti nervové soustavy a normální psychické činnosti. Napomáhá také normální činnosti srdce. Přípravek obsahuje vysokou dávku koenzymu Q10 a 100 % doporučené denní dávky thiaminu v jedné kapsli.

Dávkování

Užívejte 1 kapsli denně.

Upozornění

Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Není určeno jako náhrada pestré stravy. Dbejte na vyváženou a pestrou stravu a zdravý životní styl. Není určeno pro děti do 3 let. Nevhodné pro těhotné a kojící ženy. Uchovávejte mimo dosah dětí.

Nutriční hodnoty

.

Složení, alergeny a nutriční hodnoty
Složení

Koenzym Q10 60 mg, thiamin 1,1 mg v jedné kapsli.

Slunečnicový olej, kapsle [želatina, zahušťovadlo (glycerol), čištěná voda, barvivo (oxidy a hydroxidy železa)], koenzym Q10, stabilizátor (mono- a diglyceridy mastných kyselin), thiamin-hydrochlorid.

Charakteristika

Forma Kapsle
Věk od (v letech) 3

Přestože se maximálně snažíme, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné, může dojít z důvodu aktualizace předpisů ke změně složek a dietetických informací. Proto si prosím vždy přečtěte etiketu na výrobku a nespoléhejte se pouze na informace poskytnuté na našich stránkách.

DM50123301