0
K pokladně

MOVit Energy Menopauza Premium 60 kapslí

Doplněk stravy
60 ks
Běžná cena
261,00 Kč 4,35 Kč/ks

Značka: MOVit Energy

Popis produktu

MOVit Menopauza je prémiovým doplňkem stravy, zajišťujícím komplexním způsobem komfort ženy při menopauze a po ní. Jetel luční přispívá k normálnímu stavu kostí a celkovému menopauzálnímu komfortu, podporuje normální činnost srdce. Ploštičník hroznovitý (Cimicifuga racemosa) přispívá ke komfortu při menopauze, normální činnosti lymfatického systému a příznivě ovlivňuje stav kloubů a kostí.

Dávkování

Užívejte 1-2 kapsle denně, důkladně zapijte tekutinou. Užívejte alespoň po dobu dvou měsíců.

Upozornění

Přípravek není vhodný pro děti, dospívající dívky, těhotné a kojící ženy. Ukládejte mimo dosah dětí. Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Doplněk stravy není určen jako náhrada pestré a vyvážené stravy. Nedoporučuje se také užívat v případě přecitlivělosti na některou z obsažených složek. Při jakémkoliv podezření na jaterní onemocnění je nutné přerušit konzumaci a vyhledání lékaře.

Složení, alergeny a nutriční hodnoty
Složení

Složka

Hmotnost v 1 cps.

% RHP*

Jetel luční

100 mg

**

Sójový extrakt

100 mg

** 

Brusnice brusinka

50 mg

** 

Hořčík

50 mg

13,30

Vápník

50 mg

6

Vitamin C

45 mg

56,30

Andělika čínská

30 mg

** 

Réva vinná

20 mg

** 

Medvědice lékařská

20 mg

** 

Železo

5 mg

35,70

Ploštičník hroznovitý

2 mg

** 

Vitamin B6

2 mg

142,90

Chrom

0,030 mg

75

Lactobacillus sporogenes

0,0030 mg

** 

Vitamin D3

0,0025 mg

50

*% referenční hodnoty příjmu

** RHP není stanovena

Kompletní složení: uhličitan vápenatý, extrakt z květů jetele lučního (Trifolium pratense) s 8% obsahem isoflavonů , extrakt ze sóji s 40% obsahem sojových izoflavonů, oxid hořečnatý, extrakt 4:1 z plodů Vaccinium vitis-idaea, L-askorbová kyselina, extrakt 4:1 z byliny Angelica sinensis, extrakt ze semen Vitis vinifera s 50% obsahem polyfenolů, extrakt 4:1 z listů Arctostaphylos uva-ursi s 10% obsahem arbutinu, fumaran železnatý, pyridoxin hydrochlorid, extrakt 4:1 z kořene Cimicifuga racemosa, cholekalciferol, pikolinát chromitý, lactobacillus sporogenes, mikrokrystalická celulóza (objemové činidlo), stearát hořečnatý (protispékavá látka), oxid křemičitý (protispékavá látka), hypromelóza,  oxid železitý červený, černý a žlutý,  guma gellan. Alergeny jsou vyznačeny tučně.

Charakteristika

Forma Kapsle
Skupiny vitamínů Vícesložkový
Skupiny minerálů Vícesložkový
Věk od (v letech) 18

Přestože se maximálně snažíme, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné, může dojít z důvodu aktualizace předpisů ke změně složek a dietetických informací. Proto si prosím vždy přečtěte etiketu na výrobku a nespoléhejte se pouze na informace poskytnuté na našich stránkách.

DM50135946