0
K pokladně

MOVit Energy Lipozomální Vitamin C 500 mg 120 kapslí

Doplněk stravy
120 ks
Běžná cena
681,00 Kč 5,68 Kč/ks

Značka: MOVit Energy

Popis produktu

Speciální forma vitamínu C vázaného v lipozomech. Lipozomy jsou partikule složené z dvojvrstvých lipidů, které váží vitamin C. Slouží jako vehikulum, které efektivně dopraví vitamin C do tkání organismu. Vitamín C na podporu imunity, nervového systému, psychické činnosti, energetického metabolismu, redukce únavy a vyčerpání, vstřebávání železa a biosyntézy kolagenu pro normální funkci kostí, kloubů, pokožky, dásní a zubů.

Dávkování

Užívejte 1-2 kapsle denně.

Upozornění

Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Není určeno jako náhrada pestré stravy. Není určeno pro děti do 6 let. Ukládejte mimo dosah dětí.

Složení, alergeny a nutriční hodnoty
Složení

Vitamin C (vázaný v lipozomech) 500 mg (625 % referenční hodnoty příjmu) v jedné kapsli.

L-askorbová kyselina (vitamin C), maltodextrin, glycerol – nosiče, hořečnaté soli mastných kyselin – protispékavá látka, lecithin – emulgátor, HPMC kapsle (hydroxypropylmethylcelulóza, barvivo-oxid titaničitý).

Charakteristika

Forma Kapsle
Věk od (v letech) 6
Skupiny vitamínů C

Přestože se maximálně snažíme, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné, může dojít z důvodu aktualizace předpisů ke změně složek a dietetických informací. Proto si prosím vždy přečtěte etiketu na výrobku a nespoléhejte se pouze na informace poskytnuté na našich stránkách.

DM50130821