0
K pokladně

Dr.Max Dr. Max Železo + Vit. C 90 tablet

Doplněk stravy
90 ks
Běžná cena
156,00 Kč 1,73 Kč/ks

Značka: Dr.Max

Popis produktu

Doplněk stravy Dr. Max Železo + Vit. C obsahuje kombinaci železa a vitaminu C, který zvyšuje vstřebávání železa. Železo je stopový prvek důležitý pro lidský organismus. Je nezbytnou součástí červeného krevního barviva hemoglobinu a řady enzymů. Jeho nedostatek se většinou projevuje bledostí a zvýšenou únavou. Dlouhotrvající nedostatek vede k chudokrevnosti (anémii). Vitamin C je důležitý pro zdravý imunitní systém, přispívá k normálnímu energetickému metabolismu a pomáhá snížit míru únavy a vyčerpání.

Dávkování

Užívejte 1 tabletu denně.

Upozornění

Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Není určeno jako náhrada pestré stravy. Dbejte na vyváženou a pestrou stravu a zdravý životní styl. Ukládejte mimo dosah dětí. Není určeno pro děti do 3 let.

 

Nutriční hodnoty

.

Složení, alergeny a nutriční hodnoty
Složení

Vitamin C 40 mg (50 % RHP), železo 14 mg (100 % RHP) v jedné tabletě. RHP …… referenční hodnota příjmu.  

Protispékavá látka (uhličitany vápenaté), zahušťovadlo (mikrokrystalická celulóza), bisglycinát železnatý, kyselina L-askorbová, plnidlo (fosforečnany vápenaté), stabilizátor (zesíťovaná sodná sůl karboxymethylcelulózy), emulgátor (hydroxypropylmethylcelulóza), lešticí látka (polyvinylalkohol), zvlhčující látka (polydextróza), protispékavá látka (talek), zahušťovadlo (hydroxypropylmethylcelulóza), protispékavá látka (hořečnaté soli mastných kyselin), kukuřičný škrob, triglyceridy se středně dlouhým řetězcem, barvivo (oxidy a hydroxidy železa), protispékavá látka (oxid křemičitý), regulátor kyselosti (kyselina vinná).

Charakteristika

Forma Tablety
Skupiny vitamínů C
Skupiny minerálů Železo
Věk od (v letech) 3

Přestože se maximálně snažíme, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné, může dojít z důvodu aktualizace předpisů ke změně složek a dietetických informací. Proto si prosím vždy přečtěte etiketu na výrobku a nespoléhejte se pouze na informace poskytnuté na našich stránkách.

DM50134457