0
K pokladně

Dr.Max Dr. Max Diosmectite 10 sáčků

Zdravotnické prostředky
Běžná cena
146,00 Kč 146,00 Kč/ks

Značka: Dr.Max

Popis produktu

Přípravek Dr. Max Diosmectite ve formě prášku obsahuje přírodní jíl s vysokou absorpční schopností. Pomáhá při akutním a chronickém průjmu, ulevuje od bolesti při poruchách trávicího traktu. Vhodné pro děti od 2 let i dospělé.

Dávkování

Dospělí užívají 1 sáček 3x denně, děti od 6 let užívají 2-3 sáčky denně. Dětem od 2 do 6 let podávejte 1-2 sáčky denně. Užívejte mezi jídly. Obsah sáčku rozpusťte ve 100 ml vody nebo jiné tekutiny. Malým dětem lze obsah sáčku rozpustit v kojenecké láhvi v 50 ml vody, nebo smíchat s jiným nápojem a rozdělit do 2–3 denních dávek. Přípravek můžete také rozpustit v polotuhé potravě. Abyste získali homogenní suspenzi, sypte prášek pomalu do tekutiny nebo potravy a dobře promíchejte.Nepoužívejte déle než 10 po sobě následujících dnů. Pokud příznaky přetrvávají, poraďte se se svým lékařem.

Upozornění

Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Není určeno pro děti do 2 let, těhotné a kojící ženy. Neužívejte při přecitlivělosti na některou ze složek přípravku. Uchovávejte mimo dosah dětí.

ZDRAVOTNICKÝ PROSTŘEDEK, ČTĚTE PEČLIVĚ NÁVOD K POUŽITÍ A INFORMACE O BEZPEČNÉM POUŽÍVÁNÍ.

Složení, alergeny a nutriční hodnoty
Složení

Diosmectite 3 g v jednom sáčku.

Pomocné látky: pomerančové aroma, regulátor kyselosti (kyselina citrónová), protispékavá látka (oxid křemičitý), sladidla (acesulfam K, sukralóza).

Charakteristika

Forma Sáčky
Věk od (v letech) 2

Přestože se maximálně snažíme, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné, může dojít z důvodu aktualizace předpisů ke změně složek a dietetických informací. Proto si prosím vždy přečtěte etiketu na výrobku a nespoléhejte se pouze na informace poskytnuté na našich stránkách.

DM50127116