0
K pokladně

Refresh Contacts oční kapky 15 ml

Zdravotnické prostředky
Běžná cena
198,00 Kč 198,00 Kč/ks

Značka: Refresh

Popis produktu

Refresh jsou oční kapky, jež nahrazují vlastní slzy a poskytují oku umělý ochranný film, pokud jeho přirozený ochranný film není dostatečný. Poskytují okamžitou zklidňující úlevu a dlouhotrvající komfort. Jsou vhodné i pro nositele všech typů kontaktních čoček.

Dávkování

Podle potřeby aplikujte 1-2 kapky do každého oka s nasazenou kontaktní čočkou. V případě potřeby lze aplikovat 1-2 kapky na kontaktní čočku před nasazením. Mezi podáním jiných očních přípravků ponechte interval 5 minut. Pokud se lahvička nepoužívá, měla by být těsně uzavřena. Zbytky roztoku zlikvidujte do 90 dnů od otevření.

Upozornění

Nepoužívejte, pokud obal vykazuje známky poškození. Abyste zabránil(a) kontaminaci nebo možnému poranění očí, nedotýkejte se hrotem lahvičky žádného povrchu a vyhněte se přímému kontaktu s okem. Nepoužívejte při přecitlivělosti na jakékoli složky tohoto přípravku. Uchovávejte mimo dosah dětí.

ZDRAVOTNICKÝ PROSTŘEDEK, ČTĚTE PEČLIVĚ NÁVOD K POUŽITÍ A INFORMACE O BEZPEČNÉM POUŽÍVÁNÍ. Třída ZP III, č. notifikace RZPRO: 01104784.

Složení, alergeny a nutriční hodnoty
Složení

Obsahuje sodnou sůl karboxymethylcelulózy 0,5 %, kyselinu boritou 0,6 %, dekahydrát boritanu sodného 0,035 %, chlorid sodný, chlorid draselný, dihydrát chloridu vápenatého, hexahydrát chloridu hořečnatého, kyselinu chlorovodíkovou nebo hydroxid sodný pro úpravu pH, čištěnou vodu, a je konzervován přípravkem PURITE® 0,005 %.

Přestože se maximálně snažíme, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné, může dojít z důvodu aktualizace předpisů ke změně složek a dietetických informací. Proto si prosím vždy přečtěte etiketu na výrobku a nespoléhejte se pouze na informace poskytnuté na našich stránkách.

DM50015579