0
K pokladně

Ocutein Brillant Lutein 25 mg 90+30 tobolek + dárek

Doplněk stravy
Běžná cena
839,00 Kč 839,00 Kč/ks

Značka: Ocutein

Popis produktu

OCUTEIN BRILLANT Lutein 25 mg — to je brilantní péče o Váš zrak! Obsahuje více luteinu, zinek a vitamín A pro udržení kvality normálního zraku. Přípravek je navíc obohacen o fosfatidylcholin, který dále zlepšuje vstřebávání a využití luteinu. Přírodní KAROTENOID COMPLEX: Lutein, zeaxanthin, vitamin A - tyto látky tvoří významnou skupinu karotenoidů, které jsou soustředěny zejména ve žluté skvrně - malé části sítnice, která je zodpovědná za centrální vidění. Vitamin A přispívá ke správné funkci zraku. Přípravek je velmi vhodně doplněn o zinek, měď a selen, které přispívají k ochraně buněk před oxidačním poškozením.

Dávkování

1 tobolka denně, nejlépe během jídla.

Upozornění

Doplněk stravy. Ukládat mimo dosah dětí! Přípravek není vhodný pro děti do 3 let, těhotné a kojící ženy. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Není určeno jako náhrada pestré stravy.

Složení, alergeny a nutriční hodnoty
Složení

1 tobolka obsahuje: 25 mg luteinu (RHP není stanovena) a z toho 3 mg zeaxantinu, 20 mg fosfatidylcholinu (RHP není stanovena), 17 mg zinku (170 % RHP), 1 mg mědi (170 %), 0,026 mg selenu (47 % RHP), 0,655 mg vitamin A (81 % RHP), 0,200 mg kyseliny listové (100 % RHP), sójový olej, včelí vosk, želatinu, glycerol, čištěnou vodu a přírodní barvivo karamel. RHP = referenční hodnota příjmu

Charakteristika

Forma Tobolky
Věk od (v letech) 3

Přestože se maximálně snažíme, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné, může dojít z důvodu aktualizace předpisů ke změně složek a dietetických informací. Proto si prosím vždy přečtěte etiketu na výrobku a nespoléhejte se pouze na informace poskytnuté na našich stránkách.

DM50071626