0
K pokladně

Ocutein SENSITIVE oční voda 50 ml

Zdravotnické prostředky
Původní cena
156,00 Kč
135,00 Kč 135,00 Kč/ks

Značka: Ocutein

Popis produktu

Oční voda Ocutein Sensitive je roztok s hyaluronátem sodným, tekutým extraktem ze světlíku lékařského a gelu Aloe vera pro hydrataci a hygienu suchých, unavených, zarudlých a podrážděných očí, očních víček a očních kontur. Oční vodu lze použít pro každodenní nebo akutní zvlhčování a výplachy oka při podráždění očí vlivem vnějších podmínek (pyl, prach, kouř, nečistoty, bazénová a mořská voda), při nošení kontaktních čoček nebo při dlouhodobém zrakovém vypětí (práce na PC, sledování TV, nepříznivé osvětlení, noční řízení).

Použití

Oční vodu můžete použít s přiloženou vyplachovací vaničkou nebo aplikovat přímo pomocí kapátka lahvičky.

Použití s vyplachovací vaničkou: Naplněnou vyplachovací vaničku přiložte na postižené oko, nechte oko otevřené a několik sekund ho oplachujte v roztoku. V případě potřeby postup opakujte a po každém opláchnutí oka roztok vyměňte.

Použití bez vyplachovací vaničky: Oko vypláchněte dostatečným množstvím roztoku přímo pomocí kapátka lahvičky. Počkejte několik sekund a dle potřeby aplikaci opakujte.

Upozornění

V případě podráždění očí přestaňte produkt používat a kontaktujte lékaře. Nepoužívejte v případě alergie nebo přecitlivělosti na některou z obsažených složek. Uchovávejte mimo dosah dětí. Neužívejte vnitřně. Neaplikujte na nasazené kontaktní čočky.

ZDRAVOTNICKÝ PROSTŘEDEK, ČTĚTE PEČLIVĚ NÁVOD K POUŽITÍ A INFORMACE O BEZPEČNÉM POUŽÍVÁNÍ.

Složení, alergeny a nutriční hodnoty
Složení

Sodium hyaluronate, Euphrasia officinalis fluid extract, Aloe vera gel, PHMB (Polyhexamethylene biguanide), Disodium edetate, Isotonic solution buffered to pH 7,2.

Charakteristika

Forma Roztok

Přestože se maximálně snažíme, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné, může dojít z důvodu aktualizace předpisů ke změně složek a dietetických informací. Proto si prosím vždy přečtěte etiketu na výrobku a nespoléhejte se pouze na informace poskytnuté na našich stránkách.

DM50134545