0
K pokladně

Barny´s Inovo 5 90 tablet

Doplněk stravy
90 ks
Běžná cena
503,00 Kč 5,59 Kč/ks

Značka: Barny´s

Popis produktu

Barny's lnovo 5 pro klouby představuje komplexní mix 5+1 výživových látek stanovené předními kanadskými specialisty: glukosamin sulfát, MSM, chondroitin sulfát, kyselina hyaluronové, kolagen typu Il. a vitamin C pro normální funkci chrupavek a kostí.

Dávkování

Dospělí užívají 3x denně 1 tabletu. Užívejte nejlépe po jídle. Při problémech s polykáním je možné tablety půlit či drtit.

Upozornění

Ukládejte mimo dosah dětí! Výrobek není určen pro děti. Vhodné pro celiaky - neobsahuje lepek. Nevhodné pro těhotné a kojící ženy. Není určeno jako náhrada pestré stravy. Dbejte na různorodou a vyváženou stravu a zdravý životní styl. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Skladujte v suchu a temnu při teplotě do 25 °C. Nepoužívejte, pokud je obal porušen. 

Nutriční hodnoty

Složení: Aktivní látky  1 tableta   3 tablety
     
glukosaminsulfát  500 mg   1500 mg
MSM (methylsulfonylmethan)   200 mg 600 mg
chondroitinsulfát   200 mg   600 mg
kolagen typu II  60 mg   180 mg
vitamin C   20 mg   60 mg
kyselina hyaluronová  18 mg  54 mg

Složení, alergeny a nutriční hodnoty
Složení

Složení (1 tableta 1,68 g): Glukosaminsulfát 2KCl 95 % z korýšů [(glukosaminsulfát 2KCL, stabilizátor (polyvinylpyrrolidon)], plnidlo (mikrokrystalická celulóza), chondroitinsulfát sodný 90%, methylsulfonylmethan, plnidlo (hydrogenfosforečnan vápenatý), hydrolyzovaný kuřecí kolagen II. typu 50 %, vitamin C (L-askorban sodný 99%, 25 % RHP), zahušťovadlo (hydroxypropylmethylcelulosa), hyaluronát sodný 97 %, látka protispékavá (hořečnaté soli mastných kyselin, talek), barvivo (hydrogenuhličitan hořečnatý), stabilizátor (polydextrosa, polyvinylpyrrolidon), odpěňovač (polyethylenglykol), středně řetězcové triglyceridy, stabilizátor (polyvinylpyrrolidon).

RHP – referenční hodnota příjmu

Charakteristika

Forma Tablety

Přestože se maximálně snažíme, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné, může dojít z důvodu aktualizace předpisů ke změně složek a dietetických informací. Proto si prosím vždy přečtěte etiketu na výrobku a nespoléhejte se pouze na informace poskytnuté na našich stránkách.

DM50038328