0
K pokladně

Barny´s NovoFerrin 30 kapslí

Doplněk stravy
30 ks
Běžná cena
194,00 Kč 6,47 Kč/ks

Značka: Barny´s

Popis produktu

Barny´s NovoFerrin je doplněk stravy, který obsahuje železo ve formě lipozomálního železa LIPOFER®, vitamin C a D. Lipozomální železo nezatěžuje organismus, lépe se vstřebává a je dobře snášeno.

Dávkování

Užívejte 1 kapsli ráno na lačno. 

Upozornění

Uchovávejte mimo dosah dětí. Není určeno jako náhrada pestré stravy. Dbejte na různorodou a vyváženou stravu a zdravý životní styl. Výrobek není určen pro děti do 3 let. Nepřekračujte doporučené denní dávkováni. Nepoužívejte, pokud je obal porušen. Skladujte v suchu a temnu při teplotě do 25° C. 

Složení, alergeny a nutriční hodnoty
Složení

Aktivní látky (1 kapsle 0,33 g): vitamin C 66 mg, železo – LIPOFER® 15 mg a vitamin D3 5 μg.

Kompletní složení (1 kapsle 0,33 g): nosič (kukuřičný škrob), želatina, vitamin C 66 mg (kyselina L-askorbová, 82,5 % RHP), železo 15 mg (LIPOFER® – liposomální difosforečnan železitý, 107 % RHP), protispékavá látka (hydroxypropylmethylcelulosa), barvivo (oxid  zinečnatý), antioxidanty (slunečnicový lecithin, směs tokoferolů α, γ, δ), vitamin D3 5 μg (cholekalciferol,  100 % RHP), nosiče (modifikovaný potravinářský škrob, sacharóza), emulgátor (středně řetězcové glyceridy). 

RHP – referenční hodnota přijmu.

Charakteristika

Forma Kapsle
Skupiny minerálů Železo
Věk od (v letech) 3

Přestože se maximálně snažíme, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné, může dojít z důvodu aktualizace předpisů ke změně složek a dietetických informací. Proto si prosím vždy přečtěte etiketu na výrobku a nespoléhejte se pouze na informace poskytnuté na našich stránkách.

DM50076762