Milí zákazníci, během noci 27.5.2024 v čase 2:00 - 3:00 může dojít k omezení funkčnosti webu a aplikace. Moc se omlouváme za případné komplikace.

0
K pokladně

Medpharma Vitamin C 1000 mg s šípky 107 tablet

Doplněk stravy
107 ks
Běžná cena
226,00 Kč 2,11 Kč/ks

Značka: Medpharma

Popis produktu

Vitamín C je látka lehce rozpustná ve vodě, což způsobuje její vyplavováni z organizmu během krátké doby. Užitím tablety ve formě postupného uvolňování dochází k efektivnímu vstřebávání vitamínu C do těla. Vitamín C přispívá k normální funkci imunitního systému, ke snížení míry únavy a vyčerpání, k normální tvorbě kolagenu pro normální funkci krevních cév, kosti, chrupavek, dásní a zubů.

Dávkování

1 tableta 1x denně.

Upozornění

Doplněk stravy. Není určeno jako náhrada pestré stravy. Není určeno pro děti do 12 let. Ukládejte mimo dosah dětí! Ukládejte v suchu a temnu při teplotě +4 až +25 °C.

Nutriční hodnoty

Obsah 1 tablety
Hmotnost/1 tbl.
RHP*/1 tbl.
VITAMIN C
 
1000,0 mg
 
1250,0 %
 
BIOFLAVONOIDY
 
34,0 mg
 
–**
 
ŠÍPKY
 
25,0 mg
 
–   

* referenční hodnota příjmu v 1 tabletě
** RHP není stanovena

Složení, alergeny a nutriční hodnoty
Složení

Askorbová kyselina (vitamin C), stabilizátor (hydroxypropylmethylcelulosa), plnidlo (mikrokrystalická celulosa), bioflavonoidy z plodů pomerančovníku hořkého (Citrus aurantium L.), extrakt 4:1 z šípků růže svraskalé (Rosa rugosa Thunb.), lešticí látky (polyvinylalkohol, talek), protispékavé látky (oxid křemičitý, hořečnaté soli mastných kyselin), zvlhčující látky (polyethylenglykol, kyselina vinná L+), stabilizátor (polydextrosa), barvivo (oxid železa žlutý).

Charakteristika

Forma Tablety
Skupiny vitamínů C
Věk od (v letech) 12

Přestože se maximálně snažíme, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné, může dojít z důvodu aktualizace předpisů ke změně složek a dietetických informací. Proto si prosím vždy přečtěte etiketu na výrobku a nespoléhejte se pouze na informace poskytnuté na našich stránkách.

DM50011489