0
K pokladně

Medpharma Ginkgo biloba 60 mg Forte 67 tobolek

Doplněk stravy
67 ks
Běžná cena
177,00 Kč 2,64 Kč/ks

Značka: Medpharma

Popis produktu

Doplněk stravy s obsahem extraktu z listů ginkgo biloby (s obsahem 24 % flavonových glykosidů a 6 % terpen laktonů). Jinan dvoulaločný (Ginkgo biloba) obsahuje přibližně na 60 biologicky aktivních látek. Ginkgo příznivě působí na duševní rovnováhu, podporuje činnost mozku a cévní systém, podporuje mikrocirkulaci a napomáhá k ochraně buněk před oxidativním stresem.

Dávkování

1 tobolka 1× denně. Nepřekračujte doporučené denní dávkování!

Upozornění

Není určeno jako náhrada pestré stravy. Není určeno pro děti, těhotné a kojící ženy. Může snižovat srážlivost krve. V případě poruch krevní srážlivosti konzultujte užívání s lékařem. Ukládejte mimo dosah dětí! Nepřekračujte doporučené denní dávkování!

Nutriční hodnoty

Obsah 1 tobolky
Hmotnost/1 tob.
RHP*/1 tob.
GINKGO BILOBA extrakt
 
60,0 mg
–**

* referenční hodnota příjmu v 1 tobolce
** RHP není stanovena

Složení, alergeny a nutriční hodnoty
Složení

Sójový olej, želatina, extrakt z listů jinanu dvoulaločného (Ginkgo biloba) se standardizovaným obsahem 24 % ginkgo flavonových glykosidů a 6 % terpen laktonů, zvlhčující látka (glycerol), čištěná voda, lešticí látka (včelí vosk), emulgátor (sójové fosfolipidy), barviva (měďnatý komplex chlorofylů, oxid titaničitý).

Charakteristika

Forma Tobolky
Věk od (v letech) 18

Přestože se maximálně snažíme, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné, může dojít z důvodu aktualizace předpisů ke změně složek a dietetických informací. Proto si prosím vždy přečtěte etiketu na výrobku a nespoléhejte se pouze na informace poskytnuté na našich stránkách.

DM50114301