0
K pokladně

Schubert Jídelní box 1 dílný, bílý

160 ks
Běžná cena
649,00 Kč 4,06 Kč/ks

Značka: Schubert

Země původu:
Evropská unie
Popis produktu

Jídelní box, 1 dílný.

Rozměry: Šířka 24,5 cm. Hloubka 21 cm. Výška 7 cm.
Barva: Bílá.
Balení: 160 ks.

Termoboxy jsou nedílnou součástí stravovacího systému. Jsou určeny k přepravě a uchování teplého pokrmu v průběhu přepravy. Jedná se o jednorázový recyklovatelný obal. Termoboxy jsou vyráběny z Extrudovaného polystyrenu (EPS), případně z papíru, který ale nemá tak dobré termoizolační vlastnosti a slouží spíše právě pro přepravu pokrmu. Pro zlepšení termoizolačních vlastností bývají v některých případech papírové obaly z vnitřní strany pokryty hliníkovou fólií. Tím se také zvýší jejich odolnost proti rozmočení. Polystyrenové termoboxy jsou nepropustné, takže je v nich možno přepravovat i pokrmy s omáčkou, šťávou apod.

Termoboxy jsou dle zamýšleného použití v několika velikostech. Uvnitř mohou být dále členěny na oddíly, aby nedošlo k nežádoucímu promíchání jednotlivých ingrediencí (např. knedlík s omáčkou).

Název a adresa výrobce
Schubert partner a.s., Jana Želivského 2, 130 00 Praha 3, Česká republika
Trvanlivost

Obvyklá trvanlivost od doručení nákupu: 112 dní

Aktuálně evidovaná trvanlivost produktu: 112 dní

Složení, alergeny a nutriční hodnoty
Složení

Materiál EPS.

Přestože se maximálně snažíme, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné, může dojít z důvodu aktualizace předpisů ke změně složek a dietetických informací. Proto si prosím vždy přečtěte etiketu na výrobku a nespoléhejte se pouze na informace poskytnuté na našich stránkách.

1006535