0
K pokladně

BabyBio Babybio Croissance 3 Tekuté batolecí kojenecké bio mléko 1 l

Výživa pro malé děti
1 l
Běžná cena
114,00 Kč 114,00 Kč/l

Značka: BabyBio

Popis produktu

Pokračovací mléčná kojenecká výživa v bio kvalitě. Babybio Croissance 3 Tekuté batolecí kojenecké bio mléko je určeno pro výživu kojenců od ukončeného 10. měsíce do 3 let. Mléko neprošlo procesem sušení a po mírném ohřátí je připravené k podávání. Usnadní vám přípravu kojeneckých kaší, je praktickým řešením na procházku i delší cesty. Výživa, vyvinutá ve spolupráci s pediatry a nutričními odborníky, má lahodnou a jemnou chuť kvalitního bio mléka z lokálních francouzských ekofarem.

Použití

  • Výrobek je připraven ke spotřebě.
  • Před přípravou si umyjte ruce. Bezprostředně před jejím použitím pečlivě umyjte kojeneckou lahev včetně savičky.
  • Mléko protřepejte a požadované množství nalejte do kojenecké lahve.
  • Nepřidávejte cukr či vodu.
  • Mléko ohřívejte maximálně na 40 °C.
  • Pro ohřev nepoužívejte mikrovlnnou troubu.
  • Teplotu ověřte přiložením lahve na vnitřní stranu zápěstí.
  • Před otevřením skladujte při pokojové teplotě.
  • Nespotřebované množství v balení pečlivě uzavřete, skladujte v ledničce při teplotě maximálně 6 °C a spotřebujte do 48 hodin.

Upozornění

Babybio Croissance 3 je tekutá mléčná výživa, určená pro zvláštní výživu kojenců a malých dětí od ukončeného 10. měsíce věku v období odstavování nebo pokud není možné kojení. Má být pouze součástí smíšené a vyvážené stravy a není vhodné ji používat jako náhradu mateřského mléka během prvních šesti měsíců života. Výjimku z pravidla šesti měsíců lze udělat pouze na základě doporučení lékaře nebo osoby kvalifikované v oblasti kojenecké výživy, farmacie nebo péče o matku a dítě, v závislosti na individuálním růstu a vývojových potřebách konkrétního jedince. Dbejte na správnou polohu těla dítěte při krmení. Dbejte na hygienu prvních zoubků.

Důležité upozornění: Mateřské mléko je pro výživu kojenců nejpřirozenější a nejvýhodnější stravou. Světová zdravotnická organizace doporučuje výhradní kojení do 6 měsíců věku dítěte, a pokud je to možné, pokračovat v kojení až do dvou let věku dítěte. Pro zdraví dítěte je důležité důsledné dodržování návodu na přípravu i uvedených doporučení.

1Jak požadují právní předpisy pro veškerou kojeneckou výživu.

Nutriční hodnoty

.

Adresa dodavatele
Bohemia Organics s.r.o., Nad pískovnou 737/20, Krč - Praha 4, PSČ 140 00
Složení, alergeny a nutriční hodnoty
Složení

Částečně odstředěné mléko*, voda, kukuřičné maltodextriny*, laktóza*, řepkový* a slunečnicový * olej, minerální látky (citrát sodný, citrát hořečnatý, chlorid draselný, bikarbonát sodný, síran železnatý, hydroxid draselný, síran zinečnatý, síran měďnatý, jodid draselný, síran manganatý, seleničitan sodný), emulgátor slunečnicový lecitin*, olej z Crypthecodinium cohnii, vitamíny (C, E, B3, B5, B1, B6, B2, A, B9, K, B8, D, B12), antioxidant: extrakt bohatý na tokoferoly. Alergeny jsou vyznačeny tučně. Baleno v ochranné atmosféře. Upraveno metodou UHT (ultra heat temperature). * Složky z ekologického zemědělství.

Charakteristika

Forma Mléko
Typ mléka Batolecí
Věk od (v letech) 0,83
Věk do (v letech) 0,25

Přestože se maximálně snažíme, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné, může dojít z důvodu aktualizace předpisů ke změně složek a dietetických informací. Proto si prosím vždy přečtěte etiketu na výrobku a nespoléhejte se pouze na informace poskytnuté na našich stránkách.

DM50140966