0
K pokladně

Pragomed Profi Fyto + Enzym 60 tobolek + 60 tablet

Doplněk stravy
120 ks
Běžná cena
944,00 Kč 7,87 Kč/ks

Značka: Pragomed

Popis produktu

Pragomed Profi Fyto + Enzym je doplněk stravy s obsahem proteolytických enzymů a rutinu v kombinaci s rostlinnými extrakty. Podpora regenerace a odolnosti.

Dávkování

Tobolky Fyto užívejte vždy s jídlem. Tablety Enzym se užívají vždy nalačno, tedy 30 minut před jídlem nebo alespoň 2 hodiny po jídle. Tablety i tobolky polykejte celé, nerozkousané a zapijte větším množstvím vody (cca 200–250 ml). Krátkodobé (intenzivní užívání): Užívejte 3x denně 1 tobolku Fyto a 3x denně 1 tabletu Enzym po dobu 2-4 týdnů. Dlouhodobé užívání: Užívejte 2x denně 1 tobolku Fyto a 2x denně 1 tabletu Enzym. Můžete užívat ihned nebo po ukončení krátkodobého užívání.

Upozornění

Přípravek není určen pro děti, těhotné a kojící ženy. Neužívejte při známé přecitlivělosti na některou ze složek přípravku. Ukládejte mimo dosah dětí. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Není určeno jako náhrada pestré stravy. Pokud užíváte Profi Fyto + Enzym a máte plánovanou operaci, upozorněte na to lékaře. Přípravek je obvykle velmi dobře snášen. Ojediněle se při užívání může vyskytnout nevýrazná změna konzistence, barvy a zápachu stolice. Vzácně se mohou vyskytnout, podobně jako u všech rostlinných přípravků, obtíže lehkého charakteru, jako např. žaludeční nevolnost, tlak v nadbřišku anebo alergická reakce na některou složku přípravku, která se může projevit vyrážkou nebo svěděním. V takovém případě přerušte užívání přípravku. V případě horší snášenlivosti nebo alergie na obsah jedné dózy můžete pokračovat v užívání obsahu druhé dózy samostatně.

Adresa dodavatele
PRAGOMED s.r.o., Na Hřebenkách 1755/18, Praha 5 - Smíchov, PSČ 150 00
Složení, alergeny a nutriční hodnoty
Složení

Tobolky Fyto: Boswellia 300 mg, curcumin 25 mg, salicin 25 mg, aescin 10 mg v jedné tobolce.
Kompletní složení: extrakt z pryskyřice kadidlovníku pilovitého (Boswellia serrata) 300 mg s 65% obsahem boswellových kyselin, želatina, extrakt z kůry vrby bílé (Salix Alba L.) 100 mg s 25% obsahem salicinu, extrakt ze semen jírovce maďalu (Aesculus hippocastanum L.) 50 mg s 20% obsahem aescinu, protispékavá látka: hořečnaté soli mastných kyselin, extrakt z oddenku kurkumovníku dlouhého (Curcuma longa L.) 27 mg s 95% obsahem curcuminu, plnidlo: fosforečnan vápenatý, protispékavá látka: oxid křemičitý, barvivo: měďnaté komplexy chlorofylinů, regulátor kyselosti: kyselina octová.

Tablety Enzym: Bromelain (2400 GDU/g) 200 mg, papain (6000 PU/mg) 134 mg, rutin 100 mg, trypsin chymotrypsin mix (trypsin 2000 USP U/mg, chymotrypsin 400 USPU/mg) 5 mg v jedné tabletě.
Kompletní složení: plnidla (hydrogenfosforečnan vápenatý bezvodý, mikrokrystalická celulóza, hydroxypropylmethylcelulóza), bromelain (2400 GDU/g), papain (6000 PU/mg), rutin, stabilizátor (kroskarmelóza sodná sůl), protispékavé látky (stearin, stearan hořečnatý, oxid křemičitý koloidní), trypsin chymotrypsin mix (trypsin 2000 USP U/mg, chymotrypsin 400 USP U/mg); potah tablety: (lešticí látky: ethylcelulóza, polyvinylalkohol částečně hydrogenovaný, alginát sodný; protispékavá látka: talek; zvlhčující látka: makrogol/polyethylenglykol; stabilizátor: hydroxid amonný; triglyceridy se středně dlouhým řetězcem; emulgátory: kyselina olejová, polysorbát 80, čištěná kyselina stearová).

Charakteristika

Forma Tablety
Věk od (v letech) 18

Přestože se maximálně snažíme, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné, může dojít z důvodu aktualizace předpisů ke změně složek a dietetických informací. Proto si prosím vždy přečtěte etiketu na výrobku a nespoléhejte se pouze na informace poskytnuté na našich stránkách.

DM50140099