0
K pokladně

MOVit Energy Zinek Chelát 15 mg 90 tablet

Doplněk stravy
90 ks
Běžná cena
167,00 Kč 1,86 Kč/ks

Značka: MOVit Energy

Popis produktu

Doplněk stravy s obsahem zinku ve výborně vstřebatelné formě bis-glycinátu s vysokou biologickou dostupností. Je nepostradatelným minerálem pro lidský organismus. Přispívá k ochraně buněk před oxidativním stresem, normální funkci imunitního systému i k udržení normálního stavu kostí, vlasů, nehtů a pokožky. Nedráždí žaludek a složky potravy neovlivňují jeho vstřebávání do organismu.

Dávkování

1 tableta denně, důkladně zapijte tekutinou.

Upozornění

Přípravek není vhodný pro děti do 3 let. Ukládejte mimo dosah dětí. Doplněk stravy není určen jako náhrada pestré a vyvážené stravy. Nepřekračujte doporučené dávkování. Skladujte v suchu a temnu při teplotě do 30°C. Spotřebujte do data uvedeného na obalu.

Adresa dodavatele
Movit energy s.r.o., Pobřežní 249/46, Praha 8 - Karlín, PSČ 186 00
Složení, alergeny a nutriční hodnoty
Složení

Zinek 15 mg (150 % denní referenční hodnoty příjmu) v jedné tabletě.

Hhydrogenfosforečnan vápenatý (plnidlo), bis-glycinát zinečnatý, plnidla: mikrokrystalická celulóza a povidon, protispékavé látky: sodná sůl kroskarmelózy, stearát hořečnatý a oxid křemičitý, maltodextrin. Potah: uhličitan vápenatý, PVA, hypromelóza, mastek.

Charakteristika

Forma Tablety
Skupiny minerálů Zinek
Věk od (v letech) 3

Přestože se maximálně snažíme, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné, může dojít z důvodu aktualizace předpisů ke změně složek a dietetických informací. Proto si prosím vždy přečtěte etiketu na výrobku a nespoléhejte se pouze na informace poskytnuté na našich stránkách.

DM50122936