Slavíme naše mistry světa s DOPRAVOU ZDARMA DO ÚTERÝ! Takže pokud vás včerejší fandění zmohlo a zůstáváte doma, využijte ji. Hoši, děkujem!

0
K pokladně

Jamieson Vápník Hořčík Zinek 200 tablet

Doplněk stravy
200 ks
Původní cena
387,00 Kč
324,00 Kč 1,62 Kč/ks

Značka: Jamieson

Popis produktu

Jamieson Vápník, hořčík se zinkem obsahuje minerály vápník a hořčík, které napomáhají k udržení normálního stavu kostí a zubů a zinek, který je důležitý pro vlasy, nehty a pokožku. 

Dávkování

1 (až 3) tablety denně s jídlem anebo se poraďte s lékařem. Užijte s časovým odstupem několika hodin před nebo po užití jiných léků a/anebo doplňků stravy.

Upozornění

Doplněk stravy. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. V ojedinělých případech se může vyskytnout průjem. Užívání zinku může způsobit deficienci mědi. Doplněk stravy není určen k používání jako náhrada pestré stravy a nenahrazuje význam různorodé a vyvážené stravy a zdravého životního stylu. Uchovávejte mimo dosah dětí!

Adresa dodavatele
INTERPHARM Slovakia, a.s., Uzbecká 18/A, Bratislava, PSČ 821 06
Složení, alergeny a nutriční hodnoty
Složení

Každá tableta obsahuje: Vápník – elementární ... 333 mg (41,6 % RHP*)
(komplex uhličitanu, citranu, jablečnanu, jantaranu), Hořčík ... 167 mg (44,5 % RHP*) (komplex oxidu, citranu, jablečnanu, jantaranu), Zinek (glukonan zinku) ... 17 mg (166 % RHP*)
*RHP – Referenční hodnota příjmu

Další složky: : křemičitan hořečnatý (protihrudkující látka), rozpustná celulóza; modifikovaná celulózová guma (nosiče); rostlinný stearan hořečnatý (stabilizátor); triethylcitrát, karnaubský vosk (povlakové látky).

Charakteristika

Forma Tablety
Skupiny minerálů Vícesložkový
Věk od (v letech) 18

Přestože se maximálně snažíme, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné, může dojít z důvodu aktualizace předpisů ke změně složek a dietetických informací. Proto si prosím vždy přečtěte etiketu na výrobku a nespoléhejte se pouze na informace poskytnuté na našich stránkách.

DM50103694