0
K pokladně

Advantix pro psy od 4 do 10 kg spot-on 1x1 ml

Veterinární léčivý přípravek
Původní cena
314,00 Kč
261,00 Kč 261,00 Kč/ks

Značka: Advantix

Veterinární certifikát
Popis produktu

Veterinární přípravek pro prevenci a léčbu napadnutí psů blechami, klíšťaty a komáry. Jednorázová aplikace chrání před dalším napadením blechami po dobu 4 týdnů. 

Dávkování

U klidně stojícího psa rozhrňte srst v oblasti mezi lopatkami, až je viditelná kůže. Přiložte ústí pipety přímo na kůži a několikerým pevným stisknutím pipety aplikujte celý její obsah přímo na kůži.

Upozornění

Pouze pro podání na kůži. Aplikujte pouze na nepoškozenou kůži. Neaplikujte přílišné velké množství roztoku na jedno místo, roztok by mohl stékat po boku psa. Nepoužívejte u koček. Tento přípravek je pro kočky extrémně jedovatý!

Registrovaný název veterinárního léčivého přípravku: Advantix spot-on pro psy od 4 kg do 10 kg - roztok pro nakapání na kůži - spot-on

VETERINÁRNÍ LÉČIVÝ PŘÍPRAVEK, ČTĚTE POZORNĚ PŘÍBALOVOU INFORMACI. POUZE PRO ZVÍŘATA.

 

SUKL ID
9936418
Složení, alergeny a nutriční hodnoty
Složení

Účinná látka: Imidaclopridum, Permethrinum.

Charakteristika

Forma Roztok
Specifické zaměření Blechy, klíšťata, komáři

Přestože se maximálně snažíme, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné, může dojít z důvodu aktualizace předpisů ke změně složek a dietetických informací. Proto si prosím vždy přečtěte etiketu na výrobku a nespoléhejte se pouze na informace poskytnuté na našich stránkách.

DM50057252