Slavíme naše mistry světa s DOPRAVOU ZDARMA DO ÚTERÝ! Takže pokud vás včerejší fandění zmohlo a zůstáváte doma, využijte ji. Hoši, děkujem!

0
K pokladně

AdTab Žvýkací tablety pro psy >5,5-11 kg 225 mg 1 tableta

Veterinární léčivý přípravek
Původní cena
293,00 Kč
261,00 Kč 261,00 Kč/ks

Značka: AdTab

Veterinární certifikát
Popis produktu

Ochucené žvýkací tablety AdTab jsou veterinárním přípravkem pro psy, který poskytuje ochranu před blechami a klíšťaty. Účinek nastupuje okamžitě: zahubí parazity, které váš miláček nasbíral do kožíšku a bude jej chránit ještě celý měsíc! Malá žvýkací tableta má masovou příchuť.

Dávkování

Podávejte vašemu psovi 1 žvýkací tabletu 1x za měsíc, a to současně s krmivem nebo po krmení. Přípravek je vhodný pro dospělé psy a štěňata starší 8 týdnů a s hmotností větší než 5,5 kg.

Jak AdTab působí?

Léčivá látka lotilaner vyvolává nadměrnou stimulaci nervových buněk cílových druhů hmyzu a roztočů. Blechy a klíšťata rychle hynou. Přípravek obsahuje léčivou látku v čisté aktivní formě, aby byl organismus zvířete co nejméně zatěžován.

Upozornění

Nepoužívat v případech přecitlivělosti na léčivou látku nebo na některou z pomocných látek.

VETERINÁRNÍ LÉČIVÝ PŘÍPRAVEK, ČTĚTE POZORNĚ PŘÍBALOVOU INFORMACI. POUZE PRO ZVÍŘATA.

SUKL ID
9909952
Složení, alergeny a nutriční hodnoty
Složení

Účinná látka: lotilanerum 225 mg.

Charakteristika

Forma Tablety

Přestože se maximálně snažíme, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné, může dojít z důvodu aktualizace předpisů ke změně složek a dietetických informací. Proto si prosím vždy přečtěte etiketu na výrobku a nespoléhejte se pouze na informace poskytnuté na našich stránkách.

DM50155282