Slavíme naše mistry světa s DOPRAVOU ZDARMA DO ÚTERÝ! Takže pokud vás včerejší fandění zmohlo a zůstáváte doma, využijte ji. Hoši, děkujem!

0
K pokladně

Cotylena 10mg/g krém 20 g

Registrovaný léčivý přípravek
Běžná cena
104,00 Kč 104,00 Kč/ks

Značka: Cotylena

Medicínský certifikát
Popis produktu

Přípravek je určen k léčení kožních infekcí způsobených plísněmi, kvasinkami a některými houbami, zánětu sliznice žaludu či ženských pohlavních orgánů.

Dávkování

Při kožních kvasinkových infekcích se krém nanáší 2-3x denně na postižená místa v tenké vrstvě obvykle 1-4 týdny podle typu onemocnění. U zánětu zevních rodidel u ženy a zánětu žaludu pohlavního údu u muže se krém nanáší 2-3x denně na postižená místa v tenké vrstvě 1-2 týdny. Bez porady s lékařem nepoužívejte přípravek déle než 4 týdny.

Upozornění

Přípravek Cotylena 10 mg/g krém obsahuje cetylstearylalkohol, který může způsobit kožní reakce (např. kontaktní dermatitidu).

LÉČIVÝ PŘÍPRAVEK, ČTĚTE POZORNĚ PŘÍBALOVÝ LETÁK. 

SUKL ID
266299
SÚKL název
COTYLENA 10MG/G CRM 20G
Farmakoterapeutická skupina
antimykotika
Složení, alergeny a nutriční hodnoty
Složení

Léčivou látkou je clotrimazolum 10 mg v 1 g krému.

Dalšími složkami jsou sorbitan-stearát, polysorbát 60, umělá vorvaňovina, cetylstearylalkohol, benzylalkohol, oktyldodekanol, čištěná voda.

Charakteristika

Forma Krém
Věk od (v letech) 2

Přestože se maximálně snažíme, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné, může dojít z důvodu aktualizace předpisů ke změně složek a dietetických informací. Proto si prosím vždy přečtěte etiketu na výrobku a nespoléhejte se pouze na informace poskytnuté na našich stránkách.

DM50146345