0
K pokladně

Ataxxa pro psy 10-25 kg spot-on 1x2,5 ml

Veterinární léčivý přípravek
Běžná cena
198,00 Kč 198,00 Kč/ks

Značka: Ataxxa

Veterinární certifikát
Popis produktu

Léčba a prevence infestace blechami. Blechy na psech jsou zabíjeny během jednoho dne po aplikaci. Jednorázová aplikace chrání před dalším napadením po dobu 4 týdnů. Přípravek může být použitjako součást léčebné strategie alergie na bleší kousnutí.

Upozornění

Pouze k nakapání na kůži – spot-on. Nepoužívat v případě přecitlivělosti na účinné látky nebo na některou z pomocných látek. Není určeno pro potravinová zvířata. Extrémně jedovaté pro kočky: udržujte ošetřené psy odděleně od koček, dokud není místo aplikace suché. Ujistěte se, že kočky neolizují místo aplikace na psovi, který byl léčen tímto přípravkem. Přípravky s obsahem permethrinu jsou toxické pro včely. Přípravek je nebezpečný pro vodní organismy: za žádných okolností nedovolte psům plavat ve vodních tocích nejméně 48 hodin po ošetření. Uchovávejte mimo dosah dětí!

VETERINÁRNÍ LÉČIVÝ PŘÍPRAVEK, ČTĚTE POZORNĚ PŘÍBALOVOU INFORMACI. POUZE PRO ZVÍŘATA.

SUKL ID
9904559

Charakteristika

Forma Pipeta
Specifické zaměření Blechy, klíšťata, komáři

Přestože se maximálně snažíme, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné, může dojít z důvodu aktualizace předpisů ke změně složek a dietetických informací. Proto si prosím vždy přečtěte etiketu na výrobku a nespoléhejte se pouze na informace poskytnuté na našich stránkách.

DM50100093