0
K pokladně

Uriage Pruriced Chladivý zklidňující gel 100 ml

Kosmetika
Běžná cena
314,00 Kč 314,00 Kč/ks

Značka: Uriage

Popis produktu

Uriage Pruriced Chladivý zklidňující gel rychle zklidňuje pokožku, zmírňuje pocit svědění, pálení nebo podráždění a snižuje nutkání se škrábat. Obsahuje zklidňující aktivní látku kalamín, extrakt z heřmánku a termální vodu Uriage, která působí jako balzám na podrážděnou pokožku, posiluje kožní bariéru a obnovuje rovnováhu jejího mikrobiomu. Speciální fluidní a nemastná textura byla vytvořená i pro aplikaci do kožních záhybů a míst náchylných k mokvání, na vnější intimní partie a další ochlupené oblasti včetně vlasové pokožky. Gel se snadno nanáší a rychle se vstřebává, zklidňuje pokožku, vysušuje mokvající místa, a vytváří tak dobré podmínky k regeneraci. Je vhodný pro dospělé, děti i kojence.

Použití

Používejte dle potřeby.

Složení, alergeny a nutriční hodnoty
Složení

Kalamín (zinkit – oxid zinečnatý + oxid železitý) 8 %, zklidňující glykokol a extrakt z heřmánku, termální voda Uriage 30 %. Bez parfemace.


AQUA/EAU URIAGE — CALAMINE — GLYCERIN — BENTONITE — 1,2-HEXANEDIOL — CALCIUM GLUCONATE — GLYCINE — XANTHAN GUM — CAPRYLYL GLYCOL — CHAMOMILLA RECUTITA (MATRICARIA) FLOWER EXTRACT

Charakteristika

Forma Gel
Věk od (v letech) 0,25

Název produktu

Produktová řada Pruriced

Přestože se maximálně snažíme, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné, může dojít z důvodu aktualizace předpisů ke změně složek a dietetických informací. Proto si prosím vždy přečtěte etiketu na výrobku a nespoléhejte se pouze na informace poskytnuté na našich stránkách.

DM50146319