0
K pokladně

FRONTLINE SPOT-ON pro psy 10-20 kg (M) 3 pipety

Veterinární léčivý přípravek
Původní cena
503,00 Kč
419,00 Kč 419,00 Kč/ks

Značka: FRONTLINE

Veterinární certifikát
Popis produktu

Osvědčené a jednoduché řešení v boji proti blechám, klíšťatům a všenkám. Frontline Spot On pro psy obsahuje roztok v praktické pipetě, který se aplikuje na kůži zvířete. Pomáhá léčit a působí preventivně několik týdnů proti napadení blechami (Ctenocephalides spp.), klíšťaty (Rhipicephalus spp., Dermatocentor spp., Ixodes spp.) a všenkami. Přípravek se používá také k léčbě a kontrole alergie na bleší kousnutí (FAD) u psů. Jedna pipeta 1,34 ml (M) je určena pro psa o hmotnosti do 20 kg.

Dávkování

  • Držte pipetu ve svislé poloze směrem od Vás, klepněte do pipety a odlomte hrot v místě dělící rýhy.
  • Rozhrňte srst zvířete mezi lopatkami, kde se zvířata nemohou olízat, poté umístěte hrot pipety na kůži.
  • Vymáčkněte obsah do jednoho nebo dvou míst mezi lopatkami.
  • Jakmile je místo podání suché, můžete manipulovat se svým mazlíčkem jako obvykle.
  • Počkejte 48 hodin, než Vaše zvíře vykoupete nebo ho pustíte do vody.
  • Pro udržování ochrany proti blechám a klíšťatům podávejte přípravek Frontline Spot On znovu po měsíci. Ošetřete všechna zvířata ve Vaší domácnosti.
  • Minimální interval mezi aplikacemi je 4 týdny.

Upozornění

Neaplikujte štěňatům mladším 8 týdnů a psům vážícím méně než 2 kg. Neaplikujte nemocným psům nebo psům v rekonvalescenci. Tento přípravek může způsobit podráždění sliznice, kůže a očí.

Bezpečnost

Frontline Spot On je veterinární léčivý přípravek. Proto byl podroben velmi přísným hodnocením, týkajícím se bezpečnosti, kvality a účinnosti, aby byly splněny požadavky regulačních úřadů ve Francii i v dalších zemích, kde byla tato značka uvedena na trh. Produkty řady Frontline splňují požadavky na bezpečnost u koček, fretek a psů, pokud jsou použity v souladu s návodem.

Registrovaný název veterinárního léčivého přípravku: FRONTLINE COMBO SPOT-ON PRO PSY M – roztok pro nakapání na kůži – spot-on

VETERINÁRNÍ LÉČIVÝ PŘÍPRAVEK, ČTĚTE POZORNĚ PŘÍBALOVOU INFORMACI. POUZE PRO ZVÍŘATA.

SUKL ID
9909140
Složení, alergeny a nutriční hodnoty
Složení

Fipronilum 0,134 g, Butylhydroxyanisol 0,268 mg, Butylhydroxytoluen 0,134 mg.

Charakteristika

Forma Pipeta
Specifické zaměření Blechy, klíšťata, komáři

Přestože se maximálně snažíme, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné, může dojít z důvodu aktualizace předpisů ke změně složek a dietetických informací. Proto si prosím vždy přečtěte etiketu na výrobku a nespoléhejte se pouze na informace poskytnuté na našich stránkách.

DM50126824