0
K pokladně

FRONTLINE COMBO pro psy 10-20 kg (M) 3 pipety

Veterinární léčivý přípravek
Původní cena
681,00 Kč
524,00 Kč 524,00 Kč/ks

Značka: FRONTLINE

Veterinární certifikát
Popis produktu

Frontline Combo je přípravek navržený speciálně i pro ochranu Vaší domácnosti. Váš mazlíček si zaslouží nejen čistou srst, ale i čistý domov. Obsahuje regulátor růstu hmyzu, který snižuje počet vylíhnutých vajíček, larev a brání tvorbě kukel. Zajistí až 8týdenní ochranu v boji proti blechám a 4týdenní obranu proti napadení klíštětem.

Dávkování

Frontline COMBO Spot on Dog M 1.34 ml 10-20 kg 3 pipetyaa

  • Držte pipetu kolmo vzhůru. Poklepejte na zúženou část pipety a ujistěte se, že obsah zůstal v hlavní části pipety. Odlomte hrot v místě dělící rýhy.
  • Rozhrňte srst zvířete mezi lopatkami, kde se zvířata nemohou olízat, poté umístěte hrot pipety na kůži.
  • Několikrát stiskněte pipetu tak, aby se obsah vyprázdnil přímo na kůži v jednom místě.
  • Jakmile je místo podání suché, můžete manipulovat se svým mazlíčkem jako obvykle. Počkejte 48 hodin, než Vaše zvíře vykoupete nebo ho pustíte do vody.
  • Interval mezi jednotlivými aplikacemi by měl být nejméně 4 týdny.

Upozornění

UDRŽUJTE MIMO DOSAH DĚTÍ! Zabraňte kontaktu přípravku s očima zvířete. Zvláštní opatření určené osobám, které podávají léčivý přípravek zvířatům. Tento přípravek může způsobit podráždění sliznice a očí. Vyhněte se proto kontaktu tohoto přípravku s ústy a očima. Zvířata nebo osoby, u nichž je známa přecitlivělost na insekticidy nebo alkohol, by neměly přijít do kontaktu s Frontline Combo. Dbejte na to, aby nedošlo ke kontaktu prstů s obsahem. Pokud k němu dojde, omyjte si ruce vodou a mýdlem. V případě náhodného zásahu oka opatrně vypláchněte oko čistou vodou. Po použití si umyjte ruce. Nemanipulujte s ošetřenými zvířaty a zamezte dětem hrát si s nimi, dokud aplikovaný přípravek nezaschne. Doporučuje se proto neošetřovat zvířata během dne, ale brzy zvečera, a nedovolit čerstvě ošetřeným zvířatům spát s jejich vlastníky, zvláště dětmi. Nekuřte, nepijte ani nejezte během aplikace přípravku.

Registrovaný název veterinárního léčivého přípravku: FRONTLINE COMBO SPOT-ON PRO PSY M – roztok pro nakapání na kůži – spot-on

VETERINÁRNÍ LÉČIVÝ PŘÍPRAVEK, ČTĚTE POZORNĚ PŘÍBALOVOU INFORMACI. POUZE PRO ZVÍŘATA.

Frontline COMBO Spot on Dog M 1.34 ml 10-20 kg 3 pipetyaaa

SUKL ID
9939774
Složení, alergeny a nutriční hodnoty
Složení

Účinné látky fipronil hubí dospělé blechy, klíšťata a všenky, a (S)-methopren hubí vývojová stádia (vajíčka a larvy) blech. Každá pipeta 1,34 ml obsahuje: Fipronilum 134,00 mg, (S) - Methoprenum 120,6 mg.

Může dojít k nežádoucím vedlejším účinkům?

Vzhledem k tomu, že účinná látka se vstřebává jen v zanedbatelné míře, je bezpečnost přípravku velmi vysoká. Výskyt nežádoucích vedlejších účinků je mimořádně vzácný. Pokud máte podezření na nežádoucí reakci na přípravek, obraťte se na svého veterináře.

Charakteristika

Forma Pipeta
Specifické zaměření Blechy, klíšťata, komáři

Název produktu

Produktová řada COMBO

Přestože se maximálně snažíme, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné, může dojít z důvodu aktualizace předpisů ke změně složek a dietetických informací. Proto si prosím vždy přečtěte etiketu na výrobku a nespoléhejte se pouze na informace poskytnuté na našich stránkách.

DM50126818