0
K pokladně

Boiron Cicaderma mast 30 g

Registrovaný léčivý přípravek
Běžná cena
219,00 Kč 219,00 Kč/ks

Značka: Boiron

Medicínský certifikát
Popis produktu

Cicaderma mast je tradiční rostlinný léčivý přípravek, který se používá při poštípání hmyzem, drobných popáleninách, při podráždění kůže slunečním zářením. Dále je přípravek vhodný při povrchových poraněních malého rozsahu typu řezných ran, trhlin, prasklin, odřenin a při podráždění kůže. Přípravek Cicaderma mast mohou používat dospělí, dospívající a děti od 3 let.

Dávkování

Mast se obvykle nanáší 1-2x denně na postižené místo.

Upozornění

Z důvodu obsahu třezalky tečkované nevystavujte místa ošetřená mastí Cicaderma přímému slunečnímu záření nebo jinému UV záření (riziko fotosensibilizace).

LÉČIVÝ PŘÍPRAVEK, ČTĚTE POZORNĚ PŘÍBALOVÝ LETÁK.

SUKL ID
97947
SÚKL název
CICADERMA UNG 30G
Složení, alergeny a nutriční hodnoty
Složení

Extractum herbarum vaselinum pro Cicaderma, Ledum palustre-tinctura basica, Pulsatilla vulgaris-tinctura basica, Calendulae herba recens, Hyperici herba recens, Millefolii herba recens, Vaselinum album.

Charakteristika

Forma Mast
Věk od (v letech) 3

Přestože se maximálně snažíme, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné, může dojít z důvodu aktualizace předpisů ke změně složek a dietetických informací. Proto si prosím vždy přečtěte etiketu na výrobku a nespoléhejte se pouze na informace poskytnuté na našich stránkách.

DM50002638