0
K pokladně

Flector 10 mg/g gel 100 g

Registrovaný léčivý přípravek
Běžná cena
194,00 Kč 194,00 Kč/ks

Značka: Flector

Medicínský certifikát
Popis produktu

Připravek je určen pro lokálni léčbu poúrazových stavů pohybového ústrojí, jako je pohmožděni kloubů, svalů a šlach.

Dávkování

Dospělí (včetně starších pacientů nad 65 let) a dospívající od 14 let nanáší gel na postižené místo 3-4x denně v množství 2-4 g. Gel vetřete pomocí lehké masáže do pokožky v místě postižení. Po nanesení si umyjte ruce, pokud ošetřovaná místa nejsou právě na rukách. Doba léčby závisí na druhu obtíží a reakci na léčbu. Pokud nedojde k ústupu obtíží do 7 dnů nebo se obtíže zhoršují, poraďte se s lékařem. Doba léčby po poranění měkkých tkání by neměla být delší než 14 dní (7 dní u dospívajících od 14 let).

Upozornění

Přípravek obsahuje alergenní vonné látky, které mohou způsobit alergické reakce. Neaplikujte na porušenou kůži, otevřené rány a na sliznice. Vyvarujte se nadměrného vystavování slunečnímu záření.

LÉČIVÝ PŘÍPRAVEK, ČTĚTE POZORNĚ PŘÍBALOVÝ LETÁK.

SUKL ID
263142
SÚKL název
FLECTOR 10MG/G GEL 100G
Složení, alergeny a nutriční hodnoty
Složení

Léčivou látkou je diclofenacum epolaminum 12,92 mg, což odpovídá diclofenacum natricum 10 mg v 1 g gelu. Pomocnými látkami jsou makrogol-400-monostearát, makrogol 300, cetylstearylethylhexanoát, kyselina polyakrylová, isopropylalkohol, parfém, trolamin, čištěná voda.

Charakteristika

Forma Gel
Věk od (v letech) 14

Přestože se maximálně snažíme, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné, může dojít z důvodu aktualizace předpisů ke změně složek a dietetických informací. Proto si prosím vždy přečtěte etiketu na výrobku a nespoléhejte se pouze na informace poskytnuté na našich stránkách.

DM50144710