0
K pokladně

Septabene eukalyptus 3 mg/1 mg 16 pastilek

Registrovaný léčivý přípravek
Běžná cena
173,00 Kč 173,00 Kč/ks

Značka: Septabene

Medicínský certifikát
Popis produktu

Přípravek Septabene eukalyptus je indikován u dospělých a dětí ve věku od 6 let k protizánětlivé, analgetické a antiseptické léčbě podrážděni v krku, podráždění úst a dásni, při gingivitidě, faryngitidě a laryngitidě.

Dávkování

Dospělí a dospívající od 12 let užívají 3-4 pastilky denně. Děti od 6 do 12 let užívají 3 pastilky denně. Pastilku pomalu rozpusťte v ústech každých 3-6 hodin. Nepoužívejte pastilky bezprostředně před jídlem a pitím nebo během jídla a pití. Nejezte ani nepijte po dobu alespoň jedné hodiny po použití tohoto přípravku. Nedoporučuje se používat přípravek bezprostředně před nebo po čištění zubů. Neužívejte přípravek déle než 7 dní. Pokud po 3 dnech nedojde ke zlepšení příznaků, poraďte se s lékařem.

Upozornění

Přípravek Septabene eucalyptus obsahuje isomalt. Nutno vzít v úvahu při nesnášenlivosti některých cukrů.

LÉČIVÝ PŘÍPRAVEK, ČTĚTE POZORNĚ PŘÍBALOVÝ LETÁK.

SUKL ID
246113
SÚKL název
SEPTABENE EUKALYPTUS 3MG/1MG PAS 16
Složení, alergeny a nutriční hodnoty
Složení

Léčivými látkami jsou benzydamini hydrochloridum 3 mg a cetylpyridinii chloridum 1 mg v jedné pastilce. Dalšími složkami jsou blahovičníková silice, levomenthol, kyselina citronová (E330), sukralosa (E955), isomalt M (E953), brilantní modř FCF (E133).

Charakteristika

Forma Pastilky
Věk od (v letech) 6

Přestože se maximálně snažíme, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné, může dojít z důvodu aktualizace předpisů ke změně složek a dietetických informací. Proto si prosím vždy přečtěte etiketu na výrobku a nespoléhejte se pouze na informace poskytnuté na našich stránkách.

DM50137635