0
K pokladně

Medreg Nopregy 1,5 mg 1 tableta

Registrovaný léčivý přípravek
Běžná cena
471,00 Kč 471,00 Kč/ks

Značka: Medreg

Medicínský certifikát
Popis produktu

Přípravek Medreg Nopregy 1,5 mg je nouzová antikoncepce, kterou lze použít do 72 hodin (3 dnů) po nechráněném pohlavním styku nebo po selhání Vaší obvyklé metody antikoncepce. Nezabrání vzniku těhotenství v každém případě a je účinnější, pokud ho použijete co nejdříve po nechráněném pohlavním styku. Přípravek působí tak, že zabraňuje uvolnění vajíčka z vaječníku a zabraňuje spermiím v oplodnění jakéhokoli vajíčka, které již mohlo být uvolněno. Nepůsobí, pokud již těhotná jste.

Dávkování

Tabletu užijte co nejdříve, nejlépe do 12 hodin, ale ne později než do 72 hodin (3 dnů) po nechráněném pohlavním styku. Užití tablety neodkládejte. Tableta je tím účinnější, čím dříve od nechráněného pohlavního styku ji užijete.

V případě, že jste v průběhu tří hodin po požití tablety zvracela, musíte ihned užít další tabletu.

Přípravek užívejte jen v nouzových případech, a ne jako pravidelnou metodu antikoncepce. Pokud přípravek použijete častěji než jednou během menstruačního cyklu, je méně spolehlivý a je více pravděpodobné, že naruší menstruační cyklus (periodu).

Upozornění

Není určeno pro použití před první menstruací. Přípravek obsahuje laktosu, nutno vzít v úvahu při nesnášenlivosti některých cukrů.

LÉČIVÝ PŘÍPRAVEK, ČTĚTE POZORNĚ PŘÍBALOVÝ LETÁK.

SUKL ID
189491
SÚKL název
NOPREGY 1,5MG TBL NOB 1
Složení, alergeny a nutriční hodnoty
Složení

Léčivou látkou je levonorgestrelum 1,5 mg v jedné tabletě.

Pomocnými látkami jsou mikrokrystalická celulosa, monohydrát laktosy, poloxamer 188, sodná sůl kroskarmelosy, magnesium-stearát.

Charakteristika

Forma Tablety

Přestože se maximálně snažíme, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné, může dojít z důvodu aktualizace předpisů ke změně složek a dietetických informací. Proto si prosím vždy přečtěte etiketu na výrobku a nespoléhejte se pouze na informace poskytnuté na našich stránkách.

DM50135660