0
K pokladně

Tyndaflor vaginální čípky 10x2 g

Zdravotnické prostředky
Původní cena
320,00 Kč
256,00 Kč 256,00 Kč/ks

Značka: Tyndaflor

Popis produktu

Připravek TYNDAFLOR vaginální čípky je zdravotnický prostředek, vhodný pro podpůrnou léčbu příznaků spojených s vulvovaginitidou jakéhokoli původu, včetně HPV (lidský papilomavirus).

Dávkování

Zavádějte do pochvy 1 čípek denně po dobu minimálně 5 po sobě následujících dní, ideálně večer před spaním. Délka léčby závisí na vývoji příznaků, neměla by překročit 30 dní.

Upozornění

Přípravek je určený výhradně k vaginálnímu použití. Nepoužívejte přípravek během menstruace. V případě souběžné léčby jinými přípravky se poraďte se svým lékařem. Nebyly provedeny studie u těhotných ani kojících žen. V těchto případech se obraťte pro radu na svého lékaře. Uchovávejte mimo dosah dětí.

ZDRAVOTNICKÝ PROSTŘEDEK, ČTĚTE PEČLIVĚ NÁVOD K POUŽITÍ A INFORMACE O BEZPEČNÉM POUŽÍVÁNÍ. Číslo notifikované osoby: 1370.

Složení, alergeny a nutriční hodnoty
Složení

Polosyntetické glyceridy, osmotická voda, koloidní oxid křemičitý, extrakt z Calendula officinalis (měsíček lékařský) rozpustný v tucích, ImmunoBlend – směs tyndalizovaných produktů fermentace (Lactobacillus casei, Lactobacillus acidophilus, Lactobacillus plantarum, Streptococcus thermophilus), Sunfiber® – částečně hydrolyzovaná guarová guma, vitamín E acetát, kyselina mléčná, vitamín A palmitát.

Charakteristika

Forma Čípek

Přestože se maximálně snažíme, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné, může dojít z důvodu aktualizace předpisů ke změně složek a dietetických informací. Proto si prosím vždy přečtěte etiketu na výrobku a nespoléhejte se pouze na informace poskytnuté na našich stránkách.

DM50134485