0
K pokladně

GeloRevoice Třešeň - mentol pastilky do krku 10 ks

Zdravotnické prostředky
Běžná cena
121,00 Kč 121,00 Kč/ks

Značka: GeloRevoice

Popis produktu

GeloRevoice pastilky do krku chrání sliznici úst a krku. Používají se k odstranění příznaků, jako jsou chrapot, škrábání/pálenĺ v krku a suchá sliznice, které způsobují bolest v krku nebo dráždivý, suchý kašel. Při cucání GeloRevoice pastilek do krku se uvolňuje speciální hydrogel komplex s kyselinou hyaluronovou. Hydrogel komplex dobře přilne na sliznici a vytváří na podrážděných místech ochranný film. Díky unikátnímu složení minerálů a mírnému pěnivému efektu stimulují pastilky  (intenzivnější) tvorbu slin, což je velmi důležité pro zajištění konstantního působení hydrogel komplexu v ústech a krku. Podrážděná sliznice se tak může regenerovat a dochází ke zmírnění  příznaků jako chrapot, podráždění, škrábání/pálení v krku a suchost sliznice, které způsobují bolest v krku. GeloRevoice pastilky do krku mají příjemnou jemně třešňovou a mentolovou příchuť.

Dávkování

Dle potřeby, i několikrát za den, nechte volně rozpustit v ústech 1 GeloRevoice® pastilku do krku, např. každé 2–3 hodiny. Maximálně 6 pastilek denně. Doporučujeme užívat po jídle. Pastilky nežvýkejte a ni nepolykejte.

Použití

GeloRevoice® pastilky do krku nechte zvolna rozpustit v ústech až do úplného rozplynutí pastilky tak, aby se zabezpečilo úplné uvolnění hydrogel komplexu a dokonalé pokrytí sliznice. Pastilky se nesmí žvýkat ani polykat vcelku. 

Upozornění

GeloRevoice® pastilky do krku nepoužívejte v případě alergie na kteroukoliv složku přípravku. Pokud trpíte sníženou tvorbou slin, použití GeloRevoice® pastilek do krku nejprve konzultujte s lékařem nebo lékárníkem. Pacienti se vzácnou hereditární (dědičnou) fruktózovou intolerancí by neměli přípravek GeloRevoice® pastilky do krku užívat, protože obsažená pomocná látka isomalt je v těle částečně přeměněna na fruktózu. Nepoužívejte GeloRevoice® pastilky do krku současně s jinými léky do úst a krku. Neužívejte pastilky vleže, např. před spaním, kvůli hrozícímu riziku zadušení. Pacienti s dietou s nízkým obsahem soli by měli vzít v úvahu, že 1 GeloRevoice® pastilka do krku obsahuje 3,2 mmol sodíku. GeloRevoice® pastilky do krku neobsahují cukr a jsou vhodné pro diabetiky.

ZDRAVOTNICKÝ PROSTŘEDEK, ČTĚTE PEČLIVĚ NÁVOD K POUŽITÍ A INFORMACE O BEZPEČNÉM POUŽÍVÁNÍ. ČÍSLO NOTIFIKOVANÉ OSOBY: 0482.

Složení, alergeny a nutriční hodnoty
Složení

GeloRevoice® pastilky do krku obsahují: xantanovou gumu, karbomer a kyselinu hyaluronovou (hyaluronát sodný). 

Další složky: isomalt, sodium hydrogen carbonate (hydrogenuhličin sodný), xylitol, citric acid (kyselina citronová), macrogol, aroma (třešeň, mentol), potassium monohydrogen phosphate (hydrogenfosforečnan draselný), zinc stearate (stearan zinečnatý), silica (křemík), sukralosa. GeloRevoice® pastilky do krku neobsahují složky živočišného původu, lepek ani laktózu.

Charakteristika

Forma Pastilky

Přestože se maximálně snažíme, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné, může dojít z důvodu aktualizace předpisů ke změně složek a dietetických informací. Proto si prosím vždy přečtěte etiketu na výrobku a nespoléhejte se pouze na informace poskytnuté na našich stránkách.

DM50133541