0
K pokladně

Desodrop oční roztok 8 ml

Zdravotnické prostředky
Původní cena
310,00 Kč
251,00 Kč 251,00 Kč/ks

Značka: Desodrop

Popis produktu

DESODROP je ochranný, lubrikační, zvlhčující a zklidňující očni roztok pro péči o povrch Vašich očí, založený na hypromelóze, liposomech a ozónovaném rostlinném oleji.

Dávkování

1-2 kapky jednou nebo vícekrát denně dle potřeby. Před použitím přípravku si důkladně umyjte ruce. Lahvičku protřepejte a při aplikaci dbejte, aby špička lahvičky nepřicházela do kontaktu s okem. Po každém použití lahvičku pevně uzavřete. V případě, že používáte více očních přípravků, udržujte mezi jejich aplikací časový odstup 15 minut. V profylaxi před operací se aplikace doporučuje tři dny před plánovaným zákrokem.

Upozornění

Přípravek nepoužívejte, pokud jste alergický(á) na kteroukoli jeho složku. Přípravek nepoužívejte déle než 28 dnů od prvního otevření. Mírná změna opalescence očního roztoku nepředstavuje změnu kvality produktu. Uchovávejte mimo dosah dětí.

ZDRAVOTNICKÝ PROSTŘEDEK, ČTĚTE PEČLIVĚ NÁVOD K POUŽITÍ A INFORMACE O BEZPEČNÉM POUŽÍVÁNÍ.

Složení, alergeny a nutriční hodnoty
Složení

LipozonEye (ozónovaný slunečnicový olej, sójové fosfolipidy), hydroxypropylmethylcelulóza, kyselina boritá, tetraboritan sodný, edetát sodný, PHMB, čištěná voda. Rostlinný olej je ozónován, proto neobsahuje konzervační látky.

Charakteristika

Forma Roztok

Přestože se maximálně snažíme, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné, může dojít z důvodu aktualizace předpisů ke změně složek a dietetických informací. Proto si prosím vždy přečtěte etiketu na výrobku a nespoléhejte se pouze na informace poskytnuté na našich stránkách.

DM50129424