0
K pokladně

Candibene krém 20 g

Registrovaný léčivý přípravek
Běžná cena
104,00 Kč 104,00 Kč/ks

Značka: Candibene

Medicínský certifikát
Popis produktu

Léčivá látka přípravku, klotrimazol, je antimykotikum pro kožní podání. Tlumi růst řady choroboplodných hub, včetně dermatofytů, kvasinek a plísní. Působí i na některé druhy bakterií. Vhodné pro dospělé a děti od 2 let k léčbě infekcí kůže a nehtů.

Dávkování

Dospělí, dospívající a děti od 2 let aplikují přípravek 2-3x denně v tenké vrstvě na postižená místa (před aplikací je třeba postižená místa opatrně umýt a osušit). Aby byla léčba Candibene krémem úspěšná, je důležité aplikovat pravidelně a dostatečně dlouho. Je naprosto nezbytné pokračovat v léčbě ještě 1-2 týdny po vymizení příznaků onemocnění (zabránění opakování nákazy). Pokud nedojde do 14 dnů ke zlepšení příznaků, nebo dojde ke zhoršení, je nutné se poradit s lékařem. Bez porady s lékařem neužívat přípravek déle než 4 týdny.

Upozornění

LÉČIVÝ PŘÍPRAVEK, ČTĚTE POZORNĚ PŘÍBALOVÝ LETÁK.

SUKL ID
59185
SÚKL název
CANDIBENE 10MG/G CRM 20G
Farmakoterapeutická skupina
antimykotika
Složení, alergeny a nutriční hodnoty
Složení

Léčivou látkou je clotrimazolum 10 mg (1%) v 1 g krému.

Pomocnými látkami jsou sorbitan-stearát, polysorbát 60, cetyl-palmitát, cetylstearylalkohol, oktyldodekanol, benzylalkohol a čištěná voda.

Charakteristika

Forma Krém
Věk od (v letech) 2

Přestože se maximálně snažíme, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné, může dojít z důvodu aktualizace předpisů ke změně složek a dietetických informací. Proto si prosím vždy přečtěte etiketu na výrobku a nespoléhejte se pouze na informace poskytnuté na našich stránkách.

DM50002016