Slavíme naše mistry světa s DOPRAVOU ZDARMA DO ÚTERÝ! Takže pokud vás včerejší fandění zmohlo a zůstáváte doma, využijte ji. Hoši, děkujem!

0
K pokladně

Phyteneo Neocide spray Plus 50 ml

Kosmetika
Běžná cena
146,00 Kč 146,00 Kč/ks

Značka: Phyteneo

Popis produktu

Phyteneo Neocide spray Plus je bezoplachový sprej k očištění pokožky s antimikrobiálním účinkem. Jeho složení bez alkoholu se vyznačuje vysokou snášenlivostí s pokožkou.

Použití

Nastříkejte rovnoměrně na příslušné místo: stlačte rozprašovač 1-3x podle potřeby a nechte působit.

Upozornění

Nepoužívejte současně s přípravky s obsahem PVP jódu nebo s anionovými surfaktanty. Nepoužívejte v případě alergií nebo přecitlivělosti na některou ze složek přípravku. Vzhledem k obsahu vonných složek není vhodný do dutiny ústní. Nepoužívejte na sliznice nosu a očí. Uchovávejte mimo dosah dětí.

Složení, alergeny a nutriční hodnoty
Složení

Aqua, Glycerin, Sodium Gluconate, PEG-40 Hydrogenated Castor Oil, Octenidine HCl, Ethylhexylglycerin, Parfum, Panthenol, Cocamidopropyl Betaine, Sodium Chloride, Limonene, Citral, Sodium Hydroxide, Citric Acid.

Charakteristika

Forma Sprej
Specifické zaměření Antibakteriální

Přestože se maximálně snažíme, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné, může dojít z důvodu aktualizace předpisů ke změně složek a dietetických informací. Proto si prosím vždy přečtěte etiketu na výrobku a nespoléhejte se pouze na informace poskytnuté na našich stránkách.

DM50134412