0
K pokladně

Dr. Weiss STOPVIRUS Medical sirup 100+50 ml

Zdravotnické prostředky
Běžná cena
173,00 Kč 173,00 Kč/ks

Značka: Dr. Weiss

Popis produktu

Dr. Weiss STOPVIRUS Medical sirup vytváří ochrannou antivirovou a antibakteriální bariéru. Uplatňuje se zejména v období chřipek a nachlazení, které se projevují infekcemi horních dýchacích cest. Podporuje imunitu a urychluje rekonvalescenci.

Dávkování

Pro dosažení intenzivního účinku užívají dospělí 3x denně 1 polévkovou lžíci (15 ml), děti 4x denně 1 čajovou lžičku (5 ml). Účinek na sliznici je vhodné podpořit krátkým kloktáním doporučené dávky.

S užíváním je vhodné začít při prvních příznacích únavy, nachlazení a slabosti, v období zvýšených nároků na organizmus (např. v období chřipkových epidemií a zvýšeném kontaktu s nemocnými osobami) a při oslabené imunitě. Před otevřením protřepejte. Případný sediment je přirozenou vlastností produktu. Lze užívat během antipyretické, analgetické a antibiotické léčby vždy s hodinovým odstupem od podaného léku.

Použití

  • jako prevence při zvýšeném kontaktu s osobami s příznaky infekce horních cest dýchacích
  • při prvních příznacích chřipky a nachlazení
  • při opakovaných infekčních onemocněních horních cest dýchacích
  • při chřipkových epidemiích
  • při oslabené imunitě

Upozornění

Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Nadměrná konzumace může vyvolat projímavé účinky. Nedoporučuje se užívat v případě přecitlivělosti na některou obsaženou složku. Ukládat mimo dosah dětí! Po otevření uchovávejte v chladu a temnu a spotřebujte nejlépe do 3 měsíců.

ZDRAVOTNICKÝ PROSTŘEDEK, ČTĚTE PEČLIVĚ NÁVOD K POUŽITÍ A INFORMACE O BEZPEČNÉM POUŽÍVÁNÍ.

Složení, alergeny a nutriční hodnoty
Složení
  • Extrakty arónie, bezu černého, rybízu černého a moruše černé s vysokým obsahem anthokyanů: Anthokyany omezují dosedání a adhezi virů a bakterií na povrch buněk sliznic, omezují jejich počet a další množení. Vytváří ochrannou antivirovou a antibakteriální bariéru a působí proti rozvoji virové a bakteriální infekce.
  • Extrakty echinacey a ženšenu sibiřského podporují imunitu, ženšen pomáhá při fyzické a psychické zátěži, urychluje rekonvalescenci.
  • Slazeno fruktózou a sukralózou. Neobsahuje alkohol.

Charakteristika

Forma Sirup
Věk od (v letech) 3

Přestože se maximálně snažíme, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné, může dojít z důvodu aktualizace předpisů ke změně složek a dietetických informací. Proto si prosím vždy přečtěte etiketu na výrobku a nespoléhejte se pouze na informace poskytnuté na našich stránkách.

DM50124601