0
K pokladně

Dr.Max Dr. Max Levocetirizin 5 mg 10 tablet

Registrovaný léčivý přípravek
Běžná cena
89,00 Kč 89,00 Kč/ks

Značka: Dr.Max

Medicínský certifikát
Popis produktu

Levocetirizin Dr. Max 5 mg pomáhá léčit příznaky alergické rýmy (včetně přetrvávající alergické rýmy) a zmírňuje příznaky kopřivky (urtikárie). Přípravek Levocetirizin Dr. Max 5 mg je určen pro dospělé a děti od 6 let.

Dávkování

Dospělí a děti od 6 let užívají 1 tabletu denně. Délka léčby závisí na typu, průběhu a délce trvání Vašich potíží.

Upozornění

Přípravek Levocetirizin Dr. Max 5 mg obsahuje laktózu. Nutno vzít v úvahu při nesnášenlivosti některých cukrů. Nepodávejte tento lék dětem mladším než 6 let, protože potahované tablety nedovolují vhodnou úpravu dávkování. Pacienti se závažnou poruchou funkce ledvin nesmí levocetirizin užívat.

LÉČIVÝ PŘÍPRAVEK, ČTĚTE POZORNĚ PŘÍBALOVÝ LETÁK.

SUKL ID
232895
SÚKL název
LEVOCETIRIZIN DR.MAX 5MG TBL FLM 10
Složení, alergeny a nutriční hodnoty
Složení

Léčivou látkou je levocetirizini dihydrochloridum 5 mg v jedné potahované tabletě.

Pomocnými látkami jsou monohydrát laktózy, mikrokrystalická celulóza, koloidní bezvodý oxid křemičitý, magnesium-stearát (E572), oxid titaničitý (E171), hypromelosa (E464), makrogol 400 a polysorbát 80.

Charakteristika

Forma Tablety
Věk od (v letech) 6

Přestože se maximálně snažíme, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné, může dojít z důvodu aktualizace předpisů ke změně složek a dietetických informací. Proto si prosím vždy přečtěte etiketu na výrobku a nespoléhejte se pouze na informace poskytnuté na našich stránkách.

DM50113545