0
K pokladně

Biotter Hořčík + Draslík grapefruit 20 šumivých tablet

Doplněk stravy
80 g
Běžná cena
62,00 Kč 77,50 Kč/100 g

Značka: Biotter

Popis produktu

Šumivé tablety pro dospělé s hořčíkem, vitaminem B6 a draslíkem, který přispívá k udržení normálního krevního tlaku. S grapefruitovou příchutí.

Dávkování

1 tabletu denně rozpusťte ve sklenici studené vody (200 ml) a ihned vypijte.

Upozornění

Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Doplněk stravy se nesmí používat jako náhrada plnohodnotné stravy. Doplňky stravy nenahrazují vyváženou stravu a zdravý životní styl. Přípravek se nedoporučuje užívat při přecitlivělosti na kteroukoliv složku přípravku. Těhotným ženám a kojícím matkám doporučujeme poradit se s lékařem. Uchovávejte mimo dosah dětí.

Složení, alergeny a nutriční hodnoty
Složení

Draslík 300 mg, hořčík 125 mg, vitamin B6 1,4 mg v jedné šumivé tabletě.

Regulátor kyselosti: kyselina citronová; uhličitan draselný; uhličitan hořečnatý; regulátor kyselosti: uhličitany sodné; plnidlo: sorbitoly; aroma; sladidlo: sole kyselina cyklamové, acesulfam K; plnidlo: polyetylen glykol; barvivo: riboflaviny; pyridoxin hydrochlorid (vitamín B6).

Charakteristika

Skupiny minerálů Vícesložkový
Příchuť Grapefruit

Přestože se maximálně snažíme, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné, může dojít z důvodu aktualizace předpisů ke změně složek a dietetických informací. Proto si prosím vždy přečtěte etiketu na výrobku a nespoléhejte se pouze na informace poskytnuté na našich stránkách.

DM50115496