0
K pokladně

Dr. Böhm Dýňové tablety pro ženu 30 tablet

Doplněk stravy
30 ks
Původní cena
436,00 Kč
345,00 Kč 11,50 Kč/ks

Značka: Dr. Böhm

Popis produktu

Dr. Böhm Dýňové tablety pro ženu rostlinný doplněk stravy s extraktem z dýňových semen, který podporuje zdraví močových cest. Obsahuje bezolejný extrakt z jader štýrské dýně.

Dávkování

Během prvních dvou týdnů užívejte 1 tabletu 2x denně (ráno a večer). Tabletu nekousejte a zapijte tekutinou. Poté užívejte 1 tabletu, nejlépe před spaním, po delší časové období (minimálně 3 měsíce). V případě potřeby je možno dlouhodobě užívat i 2 tablety.

Upozornění

Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Není určeno jako náhrada pestré a vyvážené stravy. Neužívejte v případě přecitlivělosti na některou ze složek přípravku. Uchovávejte mimo dosah dětí. Neobsahuje laktózu, kvasnice, lepek, želatinu ani barviva. Vhodné pro vegetariány.

Složení, alergeny a nutriční hodnoty
Složení

Extrakt z jader štýrské dýně 400 mg, sójový extrakt 30 mg v 1 tabletě.

Extrakt z dýňových semen (59,9 %), plnidlo: celulóza, sójový extrakt (4,49 %), plnidlo: karboxymethylcelulóza, potahová látka: šelak, protispékavá látka: oxid křemičitý, hořečnaté soli mastných kyselin a mastek.

Charakteristika

Forma Tablety

Přestože se maximálně snažíme, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné, může dojít z důvodu aktualizace předpisů ke změně složek a dietetických informací. Proto si prosím vždy přečtěte etiketu na výrobku a nespoléhejte se pouze na informace poskytnuté na našich stránkách.

DM50054346