0
K pokladně

Ekomedica Artyčok 99,8% šťáva 500 ml

Doplněk stravy
500 ml
Původní cena
320,00 Kč
289,00 Kč 57,80 Kč/100 ml

Značka: Ekomedica

Popis produktu

Přípravek Ekomedica Artyčok šťáva z artyčoku 99,8% s obsahem extraktu z listů květního lůžka artyčoku, který má blahodárné účinky na lidské zdraví. Harmonizuje střevní trakt.

Dávkování

25 ml 2 x denně, minimálně 30 minut po jídle. Před použitím protřepejte.

Upozornění

Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Výrobek není určen k užívání jako náhrada pestré a vyvážené stravy a zdravého životního stylu. Výrobek není určen pro děti do 3 let. Není vhodné pro těhotné a kojící ženy. Ukládejte mimo dosah dětí. Nedoporučuje se při individuální nesnášenlivosti některé složky výrobku. Usazenina na dně láhve, ani případné pevné části ve výrobku nejsou na závadu. Bez chemických konzervantů.

Barva, vůně i chuť výrobku se může v různých šaržích měnit, což není na závadu jeho kvality.

Složení, alergeny a nutriční hodnoty
Složení

Maximální denní dávka 50 ml výrobku obsahuje 49,9 g šťávy z artyčoku, což odpovídá obsahu 46,20 mg cynarinu. Šťáva z listů květního lůžka artyčoku 99,8 %, kyselina citrónová (regulátor kyselosti). 

Charakteristika

Forma Šťáva
Věk od (v letech) 3

Přestože se maximálně snažíme, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné, může dojít z důvodu aktualizace předpisů ke změně složek a dietetických informací. Proto si prosím vždy přečtěte etiketu na výrobku a nespoléhejte se pouze na informace poskytnuté na našich stránkách.

DM50118198