0
K pokladně

Geloren Dog L-XL kloubní výživa 60 tablet

Veterinární přípravky
Původní cena
551,00 Kč
524,00 Kč 524,00 Kč/ks

Značka: Geloren

Popis produktu

Geloren dog L-XL kloubní výživa ve formě ochucených žvýkacích kostek je určená pro velká plemena psů. Napomáhá regeneraci kloubů u řady pohybových problémů. Slouží také jako prevence pro prodloužení aktivního života psa.

Použití

Geloren dog L-XL podávejte denně dle váhy zvířete po dobu alespoň dvou měsíců, poté můžete podávání na 1-2 měsíce vysadit (v závislosti na úrovni obtíží). Následně je vhodné kúru opakovat. V případě větších obtíží navštivte veterinárního lékaře. Přípravek podávejte bez přestávky jako kloubní výživu. Doporučujeme během prvních 14 dní kúry zdvojnásobit doporučenou dávku.

Psům o hmotnosti 20-40 kg podávejte 2 kostičky denně, psům s hmotností 40-60 kg 3 kostičky denně a s hmotností nad 60 kg 4 kostičky denně. Pro psy s hmotností do 20 kg je určen přípravek Geloren dog S-M.

Upozornění

Uchovávejte mimo dosah dětí. Pouze pro zvířata.

Složení, alergeny a nutriční hodnoty
Složení

27 mg kyseliny hyaluronové, 216 mg chondroitin sulfátu, 337 mg hydrolyzovaného kolagenu a 2110 mg želatiny v jedné kostičce.

Želatina (vepřová) 30,14 %, hydrolyzovaný kolagen (vepřový) 4,82 %, chondroitin sulfát 3,43 %, sodná sůl kyseliny citrónové, glycerin, kyselina hyaluronová 0,43 %, povrchová úprava želé kostek proti slepování (včelí vosk, kokosový olej a řepkový olej). Konzervanty (sorban draselný, kyselina citrónová), zchutňující látka (játrová příchuť). 

Charakteristika

Forma Tablety

Přestože se maximálně snažíme, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné, může dojít z důvodu aktualizace předpisů ke změně složek a dietetických informací. Proto si prosím vždy přečtěte etiketu na výrobku a nespoléhejte se pouze na informace poskytnuté na našich stránkách.

DM50139615