0
K pokladně

Imunit Laktobacily JACK LAKTOBACILÁK + vitamin D3 72 tablet

Doplněk stravy
72 ks
Běžná cena
419,00 Kč 5,82 Kč/ks

Značka: Imunit

Popis produktu

Laktobacily Jack Laktobacilák Imunit + vitamin D3 je doplněk stravy pro děti, jejich spokojené bříško (inulin z čekanky, silice fenyklu obecného) a přirozenou imunitu (selen, vitamín D3). Obsahuje unikátní kombinaci 5 kmenů laktobacilů a bifidobakterií.

Dávkování

Užívejte 1 až 2 tablety denně. Tabletu pro vyšší účinnost nechte volně rozpustit v ústech.

Upozornění

Doplněk stravy se sladidly. Není určeno pro děti do 3 let. Není určeno jako náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Ukládejte mimo dosah dětí! Nadměrná konzumace může vyvolat projímavé účinky. Případná vzniklá skvrnitost tablet není na závadu.

Složení, alergeny a nutriční hodnoty
Složení

Probiotické mikroorganismy: Lactiplantibacillus rhamnosus, Bifidobacterium bifidum, Lacticaseibacillus casei, Bifidobacterium longum, Lactobacillus acidophilus - 2 miliardy CFU*, inulin z čekanky 200 mg, silice fenyklu obecného (Foeniculum vulgare) 0,4 mg, selen (seleničitan sodný pentahydrát) 40 μg, vitamin D3 (cholekalciferol) 5 μg ve dvou tabletách. *počet živých probiotických mikroorganismů (colony-forming unit).

Sladidla: sorbitol, xylitol; inulin z čekanky; sladidlo: mannitol; antioxidant: kyselina askorbová; protispékavé látky: stearan hořečnatý, oxid křemičitý; probiotická směs: L. rhamnosus, B. bifi dum, L. casei, L. acidophilus, B. longum; barvivo: přírodní koncentrát z červené řepy; látka zvýrazňující chuť a vůni: aroma jahoda; sladidlo: sukralóza; vitamin D3 (cholekalciferol), silice z fenyklu obecného (Foeniculum vulgare), seleničitan sodný pentahydrát (selen).

Charakteristika

Forma Tablety
Skupiny vitamínů D3
Věk od (v letech) 3

Přestože se maximálně snažíme, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné, může dojít z důvodu aktualizace předpisů ke změně složek a dietetických informací. Proto si prosím vždy přečtěte etiketu na výrobku a nespoléhejte se pouze na informace poskytnuté na našich stránkách.

DM50134589