0
K pokladně

Tantum verde Orange and Honey 3 mg 40 pastilek

Registrovaný léčivý přípravek
Původní cena
320,00 Kč
240,00 Kč 240,00 Kč/ks

Značka: Tantum verde

Medicínský certifikát
Popis produktu

Pastilky obsahují léčivou látku benzydamin-hydrochlorid, který má protizánětlivé a bolest tlumící účinky. Pastilky jsou účinné při léčbě zánětlivých procesů spojených s bolestí v ústní dutině a v hltanu. Pro dospělé a děti od 6 let.

Dávkování

Dospělí a děti od 6 let užívají 1 pastilku (nechte pomalu rozpustit v ústech) až 3x denně, neurčí-li lékař jinak. Neužívejte bezprostředně před nebo v průběhu jídla a pití. Pokud se do 3 dnů nebudete cítit lépe nebo pokud se Vám přitíží, musíte se poradit s lékařem. Bez porady s lékařem neužívejte přípravek déle než 7 dní.

Upozornění

Pokud trpíte bronchiálním astmatem, může se u Vás vyskytnout bronchospasmus (zúžení průdušek). Přípravek obsahuje oranžovou žluť, která může způsobit alergické reakce. Dále přípravek obsahuje isomalt, nutno vzít v úvahu při nesnášenlivosti některých cukrů. Obsažené alergenní vonné látky mohou vyvolat alergickou reakci.

LÉČIVÝ PŘÍPRAVEK, ČTĚTE POZORNĚ PŘÍBALOVÝ LETÁK.

SUKL ID
267284
SÚKL název
TANTUM VERDE ORANGE AND HONEY 3MG PAS 40
Složení, alergeny a nutriční hodnoty
Složení

Léčivou látkou je benzydamin-hydrochlorid 3 mg v jedné pastilce.

Pomocnými látkami jsou isomalt (E 953), monohydrát kyseliny citronové, pomerančové aroma (obsahuje alergenní vonné látky citral, citronellol, limonen, geraniol a linalol) a tekuté medové aroma, levomenthol, draselná sůl acesulfamu, chinolinová žluť (E 104), oranžová žluť (E 110).

Charakteristika

Forma Pastilky
Věk od (v letech) 6

Přestože se maximálně snažíme, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné, může dojít z důvodu aktualizace předpisů ke změně složek a dietetických informací. Proto si prosím vždy přečtěte etiketu na výrobku a nespoléhejte se pouze na informace poskytnuté na našich stránkách.

DM50151459