0
K pokladně

ArmoLipid PLUS 30 tablet

Doplněk stravy
30 ks
Původní cena
377,00 Kč
314,00 Kč 10,47 Kč/ks

Značka: ArmoLipid PLUS

Popis produktu

Armolipid Plus je doplněk stravy obsahující Berberis aristata suchý extrakt, červenou kvasnou rýži, polikosanol, kyselinu listovou, koenzym QIC) a astaxantin. Spolu s vhodnou stravou přispívá ke kontrole plazmatického cholesterolu a triglyceridů.

Dávkování

Užívejte 1x denně 1 tabletu.

Upozornění

Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Není vhodné pro děti, mládež, těhotné a kojící ženy, dospělí nad 70 let, dále pro osoby užívající hypolipidemika a osoby s onemocněním ledvin, jater a se svalovými poruchami. Není určeno jako náhrada pestré stravy. Uchovávejte mimo dosah dětí. Pokud máte zdravotní problémy, poraďte se ohledně konzumace tohoto výrobku s lékařem. Výrobek byste neměli konzumovat, pokud užíváte léky ke snížení hladiny cholesterolu. Výrobek byste neměli konzumovat, pokud již konzumujete jiné výrobky, které obsahují červenou fermentovanou rýži.

Složení, alergeny a nutriční hodnoty
Složení

Suchý extrakt Berberis aristata 588 mg (odpovídá Berberin chloridu 500 mg), fermentovaná červená kvasná rýže 200 mg (odpovídá monakolinu K 3 mg), polikosanol 10 mg, kyselina listová 0,2 mg, koenzym Q 10 2,0 mg a astraxantin 0,5 mg v jedné tabletě.

Charakteristika

Forma Tablety
Věk od (v letech) 18

Přestože se maximálně snažíme, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné, může dojít z důvodu aktualizace předpisů ke změně složek a dietetických informací. Proto si prosím vždy přečtěte etiketu na výrobku a nespoléhejte se pouze na informace poskytnuté na našich stránkách.

DM50099546